alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 60 DNÍ
Svět adidas, všechny sporty a styly
adidas

Plavecke Brýle

 
[17]
styl
velikost
Cena
259 Kč - 1 399 Kč
2591399

Brýle do vody pro kondiční plavání i závodní plavce

Nedílnou součástí vybavení malého i velkého plavce jsou bezesporu brýle do vody. Pohodlnost při nošení plaveckých brýlí a vysoké požadavky na jejich základní vlastnosti totiž často mohou rozhodnout o tom, jestli si kondiční plavání oblíbíte. Rozhodují však i o zásadnějších věcech, a to o vašem vítězství v závodech. Vždyť v nich jde často o zlomky vteřiny, a proto nesmíte výběr brýlí do vody v žádném případě podcenit.

Sportovní plavecké brýle musí být funkční

Požadavky na stoprocentní voděodolnost, dokonalou přilnavost k obličeji plavce, komfort při nošení, pohodlné nastavení délky pásku, ale i úprava skel proti zamlžování nebo proti slunečnímu záření. To je jen malý výčet vlastností, kterými se pyšní brýle do vody adidas. Jejich dokonalost doplňuje i možnost nastavení nosníku přesně podle parametrů vašeho obličeje a jejich ideální přizpůsobení velikosti a tvaru vaší hlavy.

Plavecké brýle zvyšují výkonnost sportovců

Kondiční plavání ani výkonnostní trénink se bez plaveckých brýlí jednoduše obejít nemůžou. Všichni plavci se na své brýle potřebují stoprocentně spolehnout, protože jim prokazatelně pomáhají dosáhnout lepších výsledků. Proto adidas nabízí brýle do vody, které mají ergonomický tvar, takže perfektně přilnou k vašemu obličeji, a tím se minimalizuje odpor vody. Jejich nošení je navíc velice pohodlné. Plavcům nabízejí široké zorné pole, aby měli dokonalý přehled o tom, co se děje v jejich závodní dráze. Ať už pod vodou nebo mimo bazén. Nehrozí tak žádné kolize nebo ohrožení pomalejšího plavce.

Stylově i pod vodou

I při plavání můžete vypadat elegantně, stylově a trendy. Brýle do vody adidas určitě zaujmou jednodílnou obrubou, díky které získávají vzhled slunečních brýlí. Využít je můžete tedy i na souši, protože nabízejí UV ochranu před slunečním zářením. A zejména dámy ocení i jeden pro výkon naprosto nepodstatný parametr – brýle do vody adidas se vyrábějí v různých barvách, proto sladit svoje plavky s brýlemi do vody není vůbec nic složitého.