alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Plavecké čepice

 
[5]
velikost
sportovní kategorie
Cena
199 Kč - 649 Kč
199649

Proč je dobré nosit plavecké čepice?

Čepice na plávání plní několik úloh. Ochrání ti vlasy před chlorovanou či mořskou vodou, a tak zabrání jejich vysušování a poničení. Plavecké čepice drží vlasy na jednom místě, tudíž se ti vlasy nedostanou při plavání třeba do očí. Pokud se rozhodneš zaplavat si v chladnější vodě, plavecká čepice poskytuje ochranu před prochladnutím hlavy a uší. Závodní plavci ocení i to, že plavecká čepice snižuje odpor vody a tak zlepšuje jejich výkon.

Jak vybrat plaveckou čepici?

Plaveckých čepic je celá řada, jsou z různých materiálů, mají různé barvy, vzory i velikosti. Pokud se rozhoduješ, jakou si koupit, můžeš vybírat podle materiálu a tvaru. Při výběru plavecké čepice je dobré vzít v úvahu i délku vlasů. Dlouhé vlasy zvětšují obvod hlavy, pak je tedy lepší koupit plaveckou čepici trochu větší. V každém případě je důležité, aby ti dobře seděla a zajistila pohodlí při plavání. Plavecké čepice pro děti jsou samozřejmě menší než ty, které jsou určené pro dospělé. Mají většinou jednu univerzální velikost a mohou mít více variant. Plavecké čepice adidas jsou vyrobeny z odolného silikonu a to včetně silikonu recyklovaného. Silikon je výborný a velmi příjemný materiál. Čepice mají skvělý a přiléhavý střih a tak ti vždy skvěle padnou. Silikonové plavecké čepice pevně obepnou hlavu, a proto nepropustí vodu. Budeš mít hlavu po celou dobu v suchu. Silikonové čepice na plavání jsou odolné proti natržení, protože silikon je jedním z nejpevnějších materiálů, které se pro výrobu čepic na plavání používají. Plavecké čepice ze silikonu jsou vhodné pro závodní plavání a také poskytují výbornou ochranu před chlorem a solí. Plavecké čepice adidas jsou tvarovány vstřikováním. Samozřejmostí je typické logo adidas na všech plaveckých čepicích. Plavecké čepice adidas určitě využiješ, ať už se věnuješ závodnímu, profesionálnímu nebo rekreačnímu plavání, v bazénu či v moři. Plavecké čepice adidas jsou vhodné pro děti i pro dospělé.