alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Pouze u adidas

 
[584]
1 / 13
Strana:z 13

Exkluzivní sportovní móda pouze u adidas

Chceš na sebe něco jedinečného? Něco unikátního, co jen tak někdo nemá? Projdi si nabídku Pouze u adidas s výběrem sportovního oblečení, tenisek a doplňků, které jinde než u adidas nenajdeš. Může to být maximálně pohodlné oblečení z kolekce Originals, třeba sáhneš po botách a legínách na běhání nebo po praktické funkční bundě pro outdoor. V každém případě si na tréninku i ve volném čase užívej komfort, který je plodem spousty let inovativního vývoje, a vychutnej si svěží a elegantní vzhled, co se neomrzí. Chraň se před nepřízní počasí, ukaž, co ti sluší, a sáhni po skvělém designu s klasickým motivem tří proužků, který najdeš jen a pouze u adidas.

Sleduj, co je mezi exkluzivními adidas kousky nového

Nenech si ujít novinky a na stránku Pouze u adidas se vracej. Najdeš tady nejnovější exkluzivní kousky a udržíš si přehled, co je nového. Pak už nebude problém vybrat si funkční tričko na trénink, které ostatním vyrazí dech, protože ho ještě nikde neviděli a tobě navíc skvěle padne. Nebo se tady poohlédni po nejzajímavější mikině a vyraz do ulic, sáhni po běžeckých botách nebo vyber kopačky, jaké nikdo nemá. Natáhni si legíny od Stelly McCartney a doplň botami Lego. V žádném případě nepochybíš. Dej si tuhle stránku do záložek a zas se sem podívej, ať ti nic jedinečného neuteče.

Ukaž, co v sobě máš, exkluzivně s adidas

Protože na kompromisy nehraješ. Kladeš na sebe velké nároky, na tréninku umíš zabrat a chceš ze sebe dát to nejlepší. Možná toužíš vyhrát pohár, nebo ti jde jenom o dobrý pocit. V každém případě si zasloužíš jedinečnou podporu, pohodlí a samo sebou taky dobře vypadat. Sáhni po kvalitě a inovacích, které jsou exkluzivně u adidas a nikde jinde se nenabízejí. Rozklikni si kategorii módy, která tě zajímá, užij si skvělou nabídku a vyber si unikátní adidas kousek, co ti skvěle padne a najdeš ho jenom tady.