alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Reflexní bundy

 
[150]
Muži Běh černá Bunda Run ItMuži Běh černá Bunda Run It

Bunda Run It

Muži Běh

Ženy Běh černá Bunda Run ItŽeny Běh černá Bunda Run It

Bunda Run It

Ženy Běh

1 / 4
Strana:z 4

Reflexní bundy adidas pečují o vaši bezpečnost

Přemýšlejte při nákupu své nové bundy i o tom, kam v ní budete chodit. Pokud sháníte větrovku na běhání nebo zimní, či podzimní parku, myslete i na svoji bezpečnost. Svoji pozornost zaměřte na reflexní bundy adidas, které mají na sobě aplikace vyrobené ze speciálního materiálu, díky kterému budete za šera nebo potmě dobře vidět.

Reflexní bundy zajistí, že jste vidět i za šera

Spousta sportovců, zejména rekreačních běžců, se věnuje svému sportu brzy ráno, anebo zase ve večerních hodinách. Při nákupu sportovního oblečení ale často zapomínají na důležitý detail, který je pro jejich sport zdánlivě nepodstatný. Jde o reflexní prvky, kterými by se člověk měl označit, než za snížené viditelnosti vyrazí ven. adidas jako výrobce sportovního oblečení, obuvi a vybavení proto myslí i na bezpečnost sportovců. Na své oblečení aplikuje reflexní prvky, které zviditelní sportovce při osvětlení. Reflexní bundy adidas jsou pro vás tou pravou volbou. Vybrat si můžete z mnoha střihů pro různé příležitosti. Například větrovky jsou ideální pro běhání, ale i pro lehkou letní turistiku a pozdní návraty domů. Podzimní nebo zimní parky jsou zase ideálním oblečením do šedivých dnů.

Užitečné vlastnosti, které oceníte

Reflexní bundy adidas nabízejí řadu užitečných a praktických vlastností a vychytávek, které se vám budou hodit. Zejména je třeba být připraven na náhlou změnu počasí a vybírat bundu s nepromokavou vrstvou. Hodí se i kapuce nebo rukávy zakončené do gumy. U bund si všímejte i řešení u krku, jestli bunda tvoří rolák a kryje i krk. Při nákupu sledujte i délku bundy, aby vám vyhovovala a při pohybu byla stále na svém místě. Reflexní prvky hledejte u bund zejména u znaků charakteristických pro adidas. Reflexní bývají ikonické 3-Stripes, logo i tolik oblíbený Trefoil. Barvám a jejich kombinacím se u reflexních bund meze nekladou. Koupit si můžete samozřejmě i černý nebo čistě bílý model.