alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 60 DNÍ
adidas

Bílé šaty a sukně

 
[14]

V bílých šatech a sukních adidas stylově na hřišti i mimo něj

Golf a tenis, dvě hry, které toho mají společného více, než by se mohlo na první pohled zdát. Oba sporty silně spojuje nutnost velké koncentrace v průběhu několika hodin, technická náročnost i oblíbenost. Co na greenu ani na kurtu určitě nechceš řešit, je tvoje pohodlí, potřebuješ se soustředit jen na hru. Ať už hraješ "jen tak" nebo o body do žebříčku, chceš se od začátku cítit dobře a v pohodě. A tak na oblečení hodně záleží. Musí být dostatečně elegantní a moderní, aby jsi ho mohla případně využít i mimo hřiště, avšak zároveň ne na úkor jeho funkčnosti. adidas vytvořil kolekci stylových bílých šatů a sukní, které budou skvělým oblečením i v sebenáročnější herní situaci.

Bílé sukně ladí ke každému outfitu

Bílá dál vládne tenisu, mnohobarevné kombinace tuto tradiční barvu jen tak nevytlačí. To ale neznamená, že by sukně adidas neodpovídaly nejnovějším trendům. Sukně v bílé barvě splňují všechna očekávání v oblasti praktičnosti, můžeš hrát bez obav z toho, že by ti sukně bránila v perfektním výkonu. Šortkové bílé sukně jsou navržené speciálně pro tenistky, i při několikahodinovém zápase odvádí díky savým materiálům vlhko, a ty se tak můžeš soustředit jen na hru. Navíc drží tvar a zvýrazňují ženskou siluetu. Vnitřní šortky u mnoha modelů ti dodají stoprocentní jistotu. Nemusíš se tak bát ani prudkých pohybů a nečekaných obratů.

Elegance na kurtu i na greenu

Na kurtu nebo na greenu je potřeba nejen věnovat se hře, ale také vypadat dostatečně žensky a elegantně. Ve správně navržené bílé sukni nebo šatech můžeš zahrát dlouhý nebo krátký míč, nemusíš se omezovat při nápřahu a nic tě nebude rozptylovat při soustředění se na hru. Chceš se cítit dobře za všech okolností. Použité materiály, technologie a střihy adidas ti tohle všechno poskytnou, trénink je jen na tobě. A když už budeš mít den bez tréninku, sukně se ti bude hodit i do klubu, do školy nebo na večírek.