alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Šaty a sukně po kolena

 
[1]
velikost
Cena
509 Kč - 510 Kč
509510

Oslň svou sportovní ženskostí v šatech, či sukních po kolena

Sportovní svět oplývá mnohými skvělými sportovkyněmi a ženami, které preferují čas od času vyvenčit krásné šaty, či sukně po kolena. Ale víš, že ne všechny šaty a sukně musí být extrémně vyzývavé, ba dokonce večerní a vycházkové? Sportovně se můžeš cítit i v sukni, která je z příjemných materiálů, přidává na funkčnosti a je extrémně prodyšná. Parádně si v ní zaběháš jak v parku, tak i při tenisu, uděláš stojku a zatančíš při tréninku. Nevyhneš se ani lákavé nabídce, kterou je například cesta k bazénu právě v naší sukni přes plavky, piknik a další odpočinkové aktivity, kde oceníš skvělé materiály podporující volný pohyb.

Šaty a sukně po kolena na kurt i na rande

Dej přednost pohodlí v šatech od adidas, které ti poskytnou takový komfort a které budou zářit každým tvým pohybem. Pocit pohodlí ti raketově zvedne sebevědomí. Tak proč si ho nezajistit i po cestě do kina v krásných, leč ležérních šatech, které tě nikde nebudou tlačit. Nehrozí ti ani pomyšlení na přemrštěnost s vymóděním, jelikož přitažlivě se budeš cítit i bez krajek, či extrémních rozparků. Malé rozparky po stranách zajistí funkčnost při sportu a slavné 3-Stripes ocení největší milovníci značky. Nemysli si ale, že máme šaty a sukně po kolena pouze z klasických bavlněných, či polyesterových materiálů. Velurové šaty sportovního nádechu jsou zde pro obzvlášť originální jedince, kteří je unosí nejen při sportu, ale i ve volném čase.

Volnost pohybu s ženskostí v jednom – připravena na každou příležitost s adidas

Už víš o tom, že existují materiály s UV faktorem pro zajištění bezprostředního komfortu při dlouhodobém pobytu na slunci? Ano, i takové sukně a šaty po kolena zde máme. Můžeš si vybrat od různých střihů, jako jsou přiléhavé šaty a sukně, které spíše zvýrazní tvou postavu a vytvoří pocit druhé pokožky na těle. Dále tu máme krásné šaty, které připomínají spíše veliké tričko. Volné a prodyšné pro každodenní činnosti. Funkční sukně jak na golf, tak na tenis, ale i šaty, či sukně, které opravdu voní večerní vycházkou, ale nesou v sobě pravou, sportovní duši. Vyzkoušet můžeš i šaty, či sukně z recyklovaného polyesteru, jako podporu se šetřením planety. Designy se liší. Jak jsme již zmínili, jsou zde jednoduché kousky, které se hodí skoro kamkoli, ale i vrstvitelné síťové kousky, které jsou skvělým doplňkem přes plavky nebo jiné šaty a sukně. Pro obzvlášť kreativní a náročné jedince zde máme několik spoluprací se slavnými osobnostmi, které propůjčily své zkušenosti, preference a svůj vkus jistému návrhu, který můžeš mít doma i ty.