alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Růžová Superstar

 
[4]
Děti Originals růžová Boty Superstar 360Děti Originals růžová Boty Superstar 360

Boty Superstar 360

Děti Originals

Děti Originals růžová Boty Superstar 360Děti Originals růžová Boty Superstar 360

Boty Superstar 360

Děti Originals

Buď sportovní hvězdou v růžové Superstar

No, kdo by neměl rád barvu třešní, cukrové vaty a té nejsladší růžové žvýkačky, kterou v dětství každý ochutnal. Tato barva jen srší pozitivní a sladkou energií. Hodí se k ní mnoho barev a zpříjemní vše ať už se ocitne kdykoli. I my jsme neotáleli a vytvořili celou nabídku zvlášť pouze pro tuto sladkou barvu s vůní růží a třešní. Máme zde obuv, která se hodí ke všem princeznám s láskou pro růžovou. Můžeš být hvězdou tanečního parketu, školy, parku i oblíbeného sportu v těchto růžových superstar. Tak neotálej a vyber si budoucí pár.

Růžové adidas Superstar – exkluzivní návrhy pro exluzivní zákazníky

Vydařené návrhy se promítají na růžových superstar dosti výrazně. Všechna obuv je velice pohodlná a funkční ve smyslu zajímavých technologií. Pokud máš v oblibě nejen moderní styl, jejž máme, ale i futuristické designy, pak si zde povšimneš těch, které jako by z vesmírné lodi vypadly. Ve spolupráci se zajímavými umělci tak dosahujeme velice originálních modelů. V dětské obuvi, která se hodí i k vodě si můžeš udělat doslova dovolenou, jelikož jsou nazouvací, spíše se jedná o sandály a ušetří čas díky suchému zipu. Stabilní konstrukce stabilizuje u ostatních růžových Superstar tenisek chodidla všech majitelů a díky propracovaným podešvám se tak noha rychle neunaví a páteř nebude křivá. Tenisky takto promyšlené neničí stopu nohy, a proto ani nárt, ani došlap ani páteř. Samozřejmě, neléčí chůzi, ale dosti pomáhají svojí konstrukcí a podporou.

Sladká tečka na konec

Každý look by měl končit sladkou tečkou na konci, stejně jako každá večeře sladkým dezertem. Touto tečkou můžou být růžové superstar, kterými oslníš všechny kolem a rozjasníš každou místnost, do které vejdeš. Budou ti věrnými parťáky při každém kroku za dobrodružstvím a udělají tvoji cestu sladší a pohodlnější. Díky růžovým odstínům všech bot si užiješ každý krok vizuálně, a díky našim technologiím i každý došlap.