alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 60 DNÍ
Svět adidas, všechny sporty a styly
adidas

Růžové tašky

 
[36]

Růžová taška adidas, aneb když sportu vládne elegance

Dámy tuto situaci dokonale znají – chtějí vypadat v každé situaci upraveně, mít vyladěný outfit a cítit se dobře. A to i při sportování venku nebo v tělocvičně. adidas jako výrobce sportovního oblečení a outdoorového vybavení myslí i na potřeby a přání mladých dívek a dam, a proto do své kolekce zahrnuje i růžové tašky. Tuto barvu mají totiž v oblibě zejména ženy a dívky.

Když je barva sportovní tašky růžová

Ke sportovním outfitům existuje řada doplňků, na jejichž výrobu se adidas také zaměřuje. Jejich vzhled musí samozřejmě ladit s oblečením a obuví, aby byly kolekce kompletní. Růžové tašky adidas patří mezi nejvyhledávanější zboží. Pozadu za nimi ale nezůstávají ani růžové batůžky, ledvinky a další doplňky. Sportovní batůžky z růžové kolekce mají různou velikost, a tak se rozšiřují jejich možnosti využití. Lze je nosit nejen na cvičení, ale například i do školy nebo do práce a do města. Všechny růžové batohy adidas mají kapsy uzavíratelné na zipy a zdobí je prvky typické pro značku adidas – tedy 3-Stripes a logo v různých velikostech. Vedle několika velikostí pro dospělé adidas nabízí i růžová taška, či růžové batohy pro malé slečny. Kromě batůžků a batohů adidas nabízí samozřejmě růžové tašky určené pro milovnice fitness a cvičení v tělocvičně. Růžové tašky adidas jsou dostatečně prostorné, aby se do nich vešly sportovní boty, oblečení, ale i například ručník nebo fén. Do vybavení běžců a běžkyň i dalších sportovců se v poslední době vracejí ledvinky, růžový model tudíž nesmí chybět. Růžová taška je totiž skvělý parťák nejen do města, ale i na trénink. Mezi růžovými doplňky však najdeme i tašku na hokejky na pozemní hokej nebo opasek pro náruživé běžkyně, do kterého schováte například sluchátka. Veškeré výše uvedené doplňky byly navrženy chytře tak, abyste do nich pohodlně a bezpečně uložili i své cennosti, jako je telefon, peněženka a doklady. Zároveň jsou vyrobeny tak, aby bylo jejich nošení pohodlné a nepřekáželo při sportovním výkonu.