alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Plážové tašky

 
[9]

Naše plážové tašky má každá žena i dívka, která chce být in

Součástí každé ženy či dívky, která se zajímá o módu, je taška, do které si dá vše, co potřebuje. My, ženy, toho potřebujeme mnoho, a proto si do tašek dáváme tolik věcí, že se nám tašky zdají malé a nepraktické. To ale není případ našich tašek. U nás v adidasu vám nabídneme velké plážové tašky tote, které snesou všechny potřebné, ale i nepotřebné věci.

Naše tašky všeho druhu, v tote najdeš jenom něhu

Naše tote tašky jsou velmi slušivé a elegantní a můžete je nosit jak na ramenou, tak i v ruce. Nabídka naší firmy adidas je v těchto poptávaných tašek široká. Jdete na pláž a potřebujete hodně věcí s sebou? Jdete si zacvičit a potřebujete do tašky dát plno věcí? Nebo jdete na výlet a potřebujete si vzít se sebou věci proti sluníčku nebo pro děti? Máte malé děti a potřebujete jim vzít náhradní oblečení a nějakou malou svačinku? Pak jsou pro vás vhodné velké tote plážové tašky. Můžete si vybrat látkovou, syntetickou kůži, pevnou textilii nebo celou koženou. Výběr materiálu si nakombinujte podle toho, kam si tašku chcete vzít. Tašky tote nabízíme v barevném provedení i v klasické černé či s šedooranžovými prvky. Chcete být vidět už z dálky? Pak si vyberte sytě oranžovou. Naše tašky se budou hodit jak k plavkám, sportovnímu oblečení, tak i šatům či kraťasům. Jedinečnou a nezaplatitelnou výhodou tote tašek je, že v nich nemusíte hledat nic na dně. Tote tašky mají vnitřní kapsy, do kterých si dáte nejdůležitější věci, tak abyste je měly ihned po ruce.

Naše stránky nabízí tote tašky ke shlédnutí

Zalíbily se vám plážové tote tašky, anebo potřebujete praktické velké tote tašky? Pak navštivte naše webové stránky, kde si konkrétní kus prohlédnete a naleznete o výrobku mnoho dalších, potřebných informací. Nebo navštivte některou z našich kamenných prodejen, kde si vámi vybraný kousek vyzkoušíte, prohlédnete, osaháte a nakonec, věřte či ne, odnesete s sebou domů. Tam zjistíte, že jste udělaly dobrý nákup.