alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Týmové oblečení

 
[559]
Muži Fotbal bílá PRE TEEMuži Fotbal bílá PRE TEE

PRE TEE

Muži Fotbal

1 / 12
Strana:z 12

Týmové oblečení adidas pro ty nejlepší z nejlepších

Týmové oblečení adidas není jen pro profesionální fotbalisty, basketbalisty, či nohejbalisty. Jen ať si jich užijí klidně týmy pracovní, skupina přátel nebo třeba široká rodina. Týmové oblečení posílí týmového ducha tvojí skupiny. Ať už vás čeká jakákoli výzva, připravte se na ni jako tým, a to oblečením adidas. Dodá vám sebevědomí a týmového ducha a pomůže vám dosáhnout lepší koordinace a třeba i přispěje k úspěchu vašeho týmu. Oblečení adidas poskytuje pohodlí, dobrý střih a stylovost. Teamwear vyrábíme z kvalitních materiálů stejně jako všechny naše produkty. Materiály, z nichž je oblečení adidas vyráběno, efektivně odvádí pot, a tak celému týmu zajistí potřebný komfort na sportovní, či jiné aktivity.

Týmové oblečení dodá týmového ducha i perfektní komfort

Týmové oblečení adidas týmu poskytne komfort nejen v horkých letních dnech, kdy efektivně odvede pot a udrží vás tak v suchu. Oblečení od adidas se o komfort týmu postará i v chladnějším počasí. Sportovní bundy, ponožky, mikiny a teplákové soupravy tebe i celý tvůj tým udrží v teple. Díky komfortu, který tvému týmu oblečení od adidas poskytne, se vám bude snáz dosahovat cílů, které jste si jako tým vytyčili. Zainvestuj do oblečení s technologií, jež kvalitně odvádí pot, případně do takové oblečení, které má kvality jako jsou nepromokavost, či vodoodpudivost. Ať už tebe a tvůj tým čekají jakékoli povětrnostní podmínky, věříme, že vám teamwear adidas poskytne nejlepší možný komfort a styl. Zvol praktické a nadčasové kousky a celý tým může toto nové oblečení využívat dlouhá léta. S oblečením od adidas tvůj tým přitáhne chtěnou pozornost. Nejdříve stylovým oblečením samotným, a pak skvělým výkonem, který jako tým předvedete. adidas teamwear splní potřeby tvého týmu, a vy se tak už můžete soustředit na jediné – na jedinečný výkon a výhru nad ostatními. Ukažte, co ve vás je.