alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 60 DNÍ
Svět adidas, všechny sporty a styly
adidas

Tokyo Collection

 
[232]
Rozsah velikostí
Cena
329 Kč - 7 499 Kč
3297499
1 / 5
Strana:z 5

KOLEKCE TOKYO: FUNKČNÍ MODELY PRO RŮZNÉ SPORTY

Kolekce Tokyo vznikla jako připomínka těch nejdůležitějších sportovních hodnot – inkluzivity a sounáležitosti. Vsadili jsme na naše dlouholeté zkušenosti se sportovním oblečením, které inovujeme už 70 let, a zařadili jsme do ní nejmodernější technologie a produkty adidas, jako jsou Avanti Spike, adidas 4DFWD, Barricade nebo Ultraboost 21. Každý model z téhle kolekce oblečení a bot pro všechna sportovní odvětví, týmy, sportovce i sportovkyně dostal do vínku oranžovou, černou a bílou barvu, které symbolizuji nezastavitelný vývoj našeho funkčního vybavení. 85 kousků pro 17 různých sportovních disciplín, včetně atletiky, vzpírání, boxu, tenisu, volejbalu, basketbalu, cyklistiky a skateboardingu, nám připomíná, že společně to můžeme dotáhnout dál.

TRÉNUJ A VYHRÁVEJ V SOUPRAVÁCH PRO FANOUŠKY, BOTÁCH A OBLEČENÍ

Vlajkovou lodí kolekce Tokyo je historicky nejširší nabídka bot pro různé sporty. Vše jsme podřídili inkluzivitě a myšlence, že sounáležitost posunuje sport kupředu. Na všech modelech najdeš bílou, černou a hlavně oranžovou barvu, která symbolizuje naše dlouholeté zkušenosti s inovacemi. Poprvé jsme do kolekce zahrnuli i nové skateboardové boty Tyshawn, které jsme pojmenovali po Tyshawnu Jonesovi. Nemohou chybět ani různé technologie: adidas BOOST s neuvěřitelnou návratností energie, prvky EnergyRods, které najdeš v běžeckých botách na střední vzdálenosti, například v adizero adios Pro 2, nebo mezipodešve 4D s vyváženým poměrem stability, tlumení a volnosti pohybu. Kopačky X Speedflow se zase pyšní konstrukcí z uhlíkových vláken Speedframe, která se postará o bleskové starty. V kolekci Tokyo najdeš i pánské a dámské oblečení na tréninky, zápasy i závody s technologií HEAT.RDY, která ti při letních sportovních výkonech pomůže svou optimální prodyšností a účinným odvodem potu. Při trénincích, bězích nebo zápasech tě díky ní nebude nic rozptylovat. V tričkách, šortkách, legínách nebo sportovních podprsenkách z téhle kolekce hravě překonáš svá osobní maxima. A pokud budeš mít chuť podpořit národní tým, můžeš si pořídit funkční soupravu pro fanoušky a dát v ulicích, na hřišti nebo na atletickém oválu všem najevo, že sportem žiješ. Soupravy působí osobitě, hrdě nesou národní symboly a připomínají nám, že sport spojuje.