alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Disney trička

 
[14]

Pohádkově i v dospělosti s Disney tričky od adidas

Všechny ty animované pohádky z Disney známe. Často chodíme do kina či doma sledujeme nové a nové animované filmy, které mají brilantní kombinaci humoru, kterému rozumí jen děti a humoru, kterému rozumí jen dospělí. Perfektní podívaná pro celou rodinu, a proto i my dáváme dohromady tuto kombinaci pro všechny věrné fanoušky těchto kreslených postaviček. A tak to má být! Dej najevo všem, že i ty máš vkus a nestydíš se vyrazit do ulic či na oblíbený sport v tričku s animovanými kresbami. A neboj se, infantilita rozhodně nehrozí. Kombinujeme minimalistický, moderní design s lehkým náznakem oblíbených postav u Disney triček.

Motivace s motivy Disney – originální trička pro všechny

Naprosto úžasné motivy ti zvednou náladu a každá hra bude o to větší hrou. Nutno dodat, že ti to nepozvedne jen náladu, ale i zajímavé téma k rozhovoru, kde budeš moci probrat nějakou princeznu, či poslední animovaný film, který vyšel v kině. Postarej se o vlastní motivaci s pozitivními tričky, která najdeš u nás v nabídce jak pro ženy, tak pro muže. Užij si jednobarevná trička s krásným lemováním a originálním provedením ve spolupráci s Disney. Tato Disney trička ti bude kdekdo závidět, jelikož si zachovávají dospělý minimalismus s lehkými dětskými vzpomínkami.

Nostalgii nezapřeš

Nostalgii můžeš prožívat při své oblíbené činnosti, sportu, hře, či jednoduše během každodenního života. Asi tě o to více potěšíme, když ti sdělíme, že nejen je tu již zmíněný široký výběr barev a kreseb na tričkách Disney, ale i široký výběr materiálů. Máme zde totiž mnoho triček s udržitelných materiálů. Ty, které jsou z bavlny, tak podporují udržitelné pěstování bavlny. To také znamená, že by se neměla látka čistit chemicky. Většina designů je navíc potištěná na tričku, či upravená jinými technologiemi, které není radno doma přežehlovat, a proto žehli naruby. Užívej si i trička z organické bavlny a dej tak zelenou ekologii a animacím.