alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Vesty

 
[49]
Y-3 černá Vesta Y-3 KnitY-3 černá Vesta Y-3 Knit

Vesta Y-3 Knit

Y-3

1 / 2
Strana:z 2

Vyzkoušej vesty a nepřízeň počasí už tě nepřekvapí

Podzim i jaro mohou být velmi nevyzpytatelné. Počasí se může změnit z minuty na minutu, přijde vítr, déšť a chladno. Přesně v tento moment se ti bude nesmírně hodit vesta adidas. Díky kvalitním materiálům tě zahřeje během chladné letní noci a jako jednu z vrstev ji můžeš využít i během zimních měsíců. Jejím hlavním úkolem je chránit tvou tělesnou teplotu, pomůže ale také v dešti a větru. Zkrátka když je venku zima na tričko a příliš teplo na bundu, sáhneš po vestě adidas. Není divu, že patří mezi nejpraktičtější kousky outfitu – můžeš s ní chodit po celý rok. 

V hlavní roli pohodlná a praktická vesta

Vesty adidas využiješ na tenisu, na golfu, ale i při spoustě dalších sportů. Samozřejmě se nemusíš omezovat čistě jen na sport. Vesta adidas může tvořit tvůj outfit i ve volném čase třeba na drinku s kamarády. Bundy bez rukávů, jak se vesty jinak nazývají, jsou příjemně hřejivé. Nepřichází však ani z části o svou prodyšnost, díky které poskytují vysokou úroveň komfortu. Vesty vyrobené z látky Pertex® Quantum® GL nabízí nejlepší poměr hmotnosti a výhřevnosti, zatímco zateplení Polartec® Alpha najdeš především v lehkých a tenkých modelech. Tato technologie také velkým podílem pomáhá hřát a izolovat vytvořené teplo i při provlhnutí, což velmi oceníš, jakmile tě překvapí déšť.

Vesta, co se přizpůsobí i těm nejnáročnějším požadavkům

Výběr krátké vesty by měl probíhat hlavně v souladu s účelem, pro který chcete vestu mít. Může jít o nejrůznější sporty, ale zároveň i o volný čas či společenské akce. V modelové sérii adidas s vybereš svého favorita poměrně jednoduše. Čeká tě kromě spousty designů a barevných variant také nespočet střihu a materiálů. To vše proto, aby ses ve své nové vestě cítil naprosto pohodlně a spokojeně. Vesty adidas jsou tu pro sportovce i milovníky módy a stylového oblékání. Jejich nošením navážeš na dlouholetou historii sportovní komunity okolo 3-Stripes designu. Jakou si vybereš?