alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Tréninkové boty Dropset

 
[11]
Představujeme boty adidas Dropset 3 pro silový trénink, které ti zaručí lepší stabilitu. Se stabilním a pevným postojem v botách pro silový trénink dokážeš překonat své dosavadní rekordy.

adidas Dropset

Každý chce trénovat lépe a efektivněji, ale často to si sami komplikujeme nesprávně zvolenou obuví, která má nevhodné odpružení. A právě nestabilní základna se může negativně projevit na provedení cviku. Boty adidas Dropset 3 jsou určené pro silový trénink. Poskytnou ti lepší stabilitu, pevný postoj a spolehlivou přilnavost díky ploché podešvi Traxion®. Postoj je při silovém tréninku rozhodující a boty adidas Dropset ti dodají potřebnou stabilitu, takže zvládneš větší zátěž.

KONTROLOVANÁ STABILITA

Zpevni svůj postoj v botách pro silový trénink. Boty adidas Dropset 3 mají pěnovou mezipodešev o dvojí hustotě, která ti zaručí stabilitu a pohodlí. Širší špička umožňuje rovnoměrné rozložení váhy. Konstrukce GeoFit pomůže fixovat patu a zabrání jejímu podkluzování v botě. Boty si můžeš pomocí šněrování upravit tak, aby ti dokonale a pohodlně padly. V botách pro silový trénink se budeš moci soustředit na přesné provedení každého cviku a na dosahování nových osobních rekordů.

MAXIMÁLNÍ PRODYŠNOST

V botách pro silový trénink tě nebude nic rozptylovat a budeš se moci lépe soustředit na svůj výkon. Boty adidas Dropset 3 využívají naši technologii pro nejvyšší míru prodyšnosti. Díky svršku z úpletové síťoviny HEAT.rdy a integrovanému okénku Torsion System umožňují odvod nežádoucí vlhkosti a chladivé proudění vzduchu.

SPOLEHLIVÁ PŘILNAVOST

Získej větší sebejistotu v botách pro silový trénink, které tě při cvičení podpoří. Boty adidas Dropset 3 s podešví Traxion® ti zaručí lepší stabilitu a spolehlivou přilnavost. Boční panel z TPU stabilizuje nohu proti nežádoucím pohybům do strany a optimalizuje celkový postoj. Boty pro silový trénink jsou navržené tak, aby dobře fixovaly nohu.

Tréninkové boty Dropset časté otázky

Boty pro silový trénink se hodí na vzpírání, protože mají plochou podešev a fixují nohy ve správné poloze. Při vzpírání je nutné mít stabilní postoj – to je základ. Boty pro silový trénink ti poskytnou větší stabilitu a umožní ti lépe se zapřít nohama o zem. Pro vzpírání se často používá běžecká obuv, která ale nemá plochou podešev. Nedostatečnou stabilitu musí kompenzovat svaly a nemohou pak vyvinout veškerou sílu.
Ploché boty jsou pro silový trénink vhodnější, protože jsou stabilnější a protože pevný postoj je základ. Boty adidas Dropset 3 jsou určené na silový trénink. Mají plochou podešev, která ti zaručí lepší stabilitu a spolehlivou přilnavost. Výhody bot pro silový trénink poznáš při dřepech i při zvedání činek. Boty navržené pro silový trénink spolehlivě fixují nohu a umožní ti pevně se zapřít nohama o zem.