alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Pánské čelenky

 
[13]
Volejbal černá Čelenka COLD.RDY Running TrainingVolejbal černá Čelenka COLD.RDY Running Training

Čelenka COLD.RDY Running Training

Volejbal

Stylově s pánskými čelenkami a kšilty od adidas

V nabídce adidas najdeš i čelenky a kšilty pro muže. Jsou vhodné pro běžce, golfisty, tenisty, volejbalisty, boxery. Využít je můžeš při různých sportech. Například, aby ti vlasy nelezly do obličeje, aby ti slunce nesvítilo do očí a aby zachycovaly pot, který ti tak nebude stékat dále do tváře. Také tě mohou zahřát v zimě v chladném počasí – při běhu, turistice, lyžování. Jsou praktické, lehké, měkké. Samozřejmostí je výběr z mnoha různých barev a stylů provedení. Pánské čelenky mají jednoduchý sportovní vzhled a dopřejí ti pohodlí, které potřebuješ. Když se nemusíš nechat rozhodit stékajícím potem nebo vlasy, které by ti létaly do obličeje, můžeš se plně soustředit na hru, na každý moment. Velikostně jsou univerzální, přizpůsobí se svou pružností nebo nastavením správné velikosti suchým zipem. Materiál si můžeš vybrat podle toho, co máš rád. Spíše měkká čelenka, která nebude nikde tlačit, nebo pevný kšilt, který ochrání před sluncem? S adidas máš vždy na výběr.

Pánská čelenka, jako pomůcka do různého počasí

Je léto, horko, pot ti na obličeji vytváří cestičky a slunce pálí do očí. Co potřebuješ? Vybrat si můžeš třeba pánský kšilt adidas, díky kterému ti nebude svítit do očí. Nebo čelenku, která nasaje pot, který tě tak dál nebude rozptylovat. Obzvlášť na golfovém hřišti je takový sportovní pánský kšilt skoro nezbytnost! Nenech sluneční paprsky rozptylovat tě. Nasaď si kšilt adidas a budeš se moct plně soustředit na další odpal! Je naopak chladno, mrznou ti uši a rudnou? Zase se ti bude hodit pánská čelenka, která uši zahřeje. A i pokud budeš v klimatizovaném fit centru, přijde ti pánská čelenka vhod – nasaje pot a vlasy ti nebudou lézt do obličeje. Soustřeď se na výkon, úspěch, zábavu, ne na nepříjemnosti. Ty za tebe vyřeší sportovní pánské čelenky a kšilty adidas! Počasí tě už jen tak nerozhodí.