alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Přeskočit na hlavní obsah
adidas

Muži · Clothing Deal

 
[357]
Kup 2 kusy a získej 30% slevu na vybrané oblečení
Přivítej léto s novými modely adidas! Kup 2 kusy a získej 30% slevu na vybrané oblečení. Při platbě zadej slevový kód CODE30.

Kup 2 kusy a získej 30% slevu na vybrané oblečení

Přivítej léto s novými modely adidas! Kup 2 kusy a získej 30% slevu na vybrané oblečení. Při platbě zadej slevový kód CODE30.
1 / 8
Strana:z 8
* Tato časově omezená nabídka platí do 08.06.2022. V košíku a nebo při platbě použij slevový kód CODE30. Slevový kód se vztahuje pouze na objednávky v rámci ČR zadané na adidas.cz a opravňuje držitele k 30% slevě z uvedené ceny. Slevový kód lze použít pouze na produkty dostupné na adrese www.adidas.cz/clothing_deal. Nabídka se nevztahuje na poštovné a balné, předešlé objednávky a nelze ji kombinovat s jinými akcemi a slevovými kódy. Případné další produkty vyloučené z této nabídky budou na webu adidas.cz odpovídajícím způsobem označeny. Chceš-li vrátit zboží nebo zrušit objednávku, podívej se na stránku „Vracení zboží a peněz“ v části „Pomoc“ na webu www.adidas.cz.