alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Přeskočit na hlavní obsah
adidas

Pánské dresy

 
[329]
Třetí dres Real Madrid 22/23
Třetí dres Arsenal 22/23
Tréninkový dres Manchester United Condivo 22
Domácí dres Manchester United 22/23 Authentic
Domácí dres Juventus 22/23
Dres Japan 22 Special Pack Authentic
Dres Entrada 22
Třetí dres Manchester United 22/23
Dres The Short Sleeve Cycling
Dres Argentina Icon 3/4
Venkovní dres FC Bayern 22/23
Čtvrtý dres FC Bayern 22/23
Venkovní dres Manchester United 22/23
Domácí dres Real Madrid 22/23 Authentic
Dres Spain Pre-Match
Domácí dres Arsenal 22/23 Authentic
Dres Entrada 22 Graphic
Domácí dres adidas Tiro x LEGO®
TW 3S JSY F
Třetí dres FC Bayern 22/23
Dres Entrada 22
Předzápasový dres Argentina Tiro 23 Game Day
Tričko Real Madrid Tiro 21 Lifestyler Heavy Cotton
Dres Tiro 23 Pro
Venkovní dres Juventus 22/23
Venkovní dres Argentina 22 Authentic
Domácí dres Spain 22 Long Sleeve
Předzápasový dres Japan Tiro 23 Game Day
Dres Entrada 22
Dres FC Bayern 22/23 Wiesn
Třetí dres Ajax Amsterdam x Daily Paper 22/23
Venkovní dres Manchester United 22/23 Authentic
Dres Entrada 22
Třetí dres Juventus 22/23
Předzápasový dres Mexico Tiro 23 Game Day
Třetí dres Manchester United 22/23 Authentic
Domácí dres Juventus 22/23 Authentic
Dres Tiro Half & Half
Domácí dres Manchester United 22/23 Long Sleeve
Venkovní dres adidas Tiro x LEGO®
Polokošile Nora Knitted (unisex)
Dres The COLD.RDY Long Sleeve Cycling
Dres Long Sleeve Polo (unisex)
1 / 7
Strana:z 7

Desítky dresů na jednom místě

Zde najdeš naprosto všechny pánské dresy všech klubů, které máme na stránkách. Pokud nejsi fanouškem pouze jednoho konkrétního klubu, pak zde si můžeš prohlédnout všechny pánské dresy, i ty unisex, které spadají do kategorie věrných fanoušků, profesionálních trenérů, sportovců a všech, kdo rádi grilují stylově a moderně. Jsou zde jak venkovní dresy, tak i domácí, dresy z kolekce Originals i trička a tílka, tedy dresy bez rukávů. Desítky pánských dresů jak na fotbal, cyklistku, basketbal, tak i další sporty nebo čistě na jakýkoli trénink, zde čekají pouze na tebe, a to na jednom místě všechny pohromadě.

Šití na prvním místě, aneb pánský dres adidas

Jak jsme již zmínili, jsou zde dresy i bez rukávů, ale i ty, které jsou volnějšího rázu. Opravdu vlající dresy, které skoro neucítíš na těle, s perfektní ventilací a prodyšností. Na druhou stranu, pokud dáváš přednost imitaci druhé pokožky na těle, pak zde máme i dresy kopírující každý tvůj sval a pohyb. Nenech se ale zmást, jsou šité z prodyšného materiálu, či z materiálu, který tě dokonce bude se zvýšenou aktivitou příjemně ochlazovat. Dresy s dlouhým rukávem jsou většinou ty venkovní a volnější, pro větší pocit volnosti pohybu. Každý dres je označen příslušnou značkou buď vytkáním, či nažehlením pro předání potřebné ozdoby bez zbytečné přidané váhy na dresu.

S dresy adidas pro lepší planetu

Všechny dresy jsou vyrobené ve spolupráci s předními inovativními technologiemi, které neustále vyvíjíme. Jedná se o technologie, které zlepšují funkční materiály a přidávají každému sportovci na výkonu svými úžasnými schopnostmi. Kultovní designy všech dresů jsou doplněny o savé funkce materiálu, chladící nebo dokonce i kompresní. Udržitelné technologie jsou jednoduše dnes již potřebnou záležitostí, a proto figurujeme i v rámci projektu Parley Ocean Plastic, díky kterému vyrábíme recyklovaný materiál Primeblue. Dalším zajímavým materiálem z recyklovaných zdrojů je Primegreen. Jak vidíš, s námi se rozhodně nudit nebudeš, ani když se jedná o pánské dresy různých sportů.