alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Pánské nepromokavé bundy

 
[109]
1 / 3
Strana:z 3

Pánské nepromokavé bundy, které dokonale ochrání před deštěm

Chystáte se na výlet do hor, na kole nebo na vodu? A děláte si starosti s počasím? Už nemusíte. Užijte si svou dovolenou a tyto starosti přenechejte své nové nepromokavé bundě. Ta zajistí, že zůstanete v suchu i v té nejhorší průtrži mračen. A vám zůstane pocit tepla a sucha, ikdyž je venku chlad a vlhko.

Nepromokavé bundy pro muže každého věku

Oblečení adidas sluší teenagerům, lidem ve středním věku i aktivním důchodcům. Pokud máte rádi sport a pobyt v přírodě, nesmí vám v šatníku nepromokavá bunda chybět. Její přednostní není pouze dokonalá ochrana před deštěm, ale i vynikající prodyšnost. Při výběru pánské nepromokavé bundy si všímejte velikosti kapuce, aby vám dobře seděla nasazená na hlavě a při chůzi a při pohybu vám nepadala. Zaměřte se tedy na její nastavitelnost. U mnoha modelů lze kapuci navíc srolovat a schovat do límce, což je velmi praktické. Dalším aspektem při výběru pánské nepromokavé bundy je její střih a délka. Střih by měl dokonale kopírovat tvary vašeho těla. Délku volte podle svých preferencí, delší bundy – parky – uchovají v suchu a v teple větší část vašeho těla a zároveň jsou velice elegantní. Proto v parce můžete vyrazit v deštivých dnech například i do města na nákupy.

Praktické řešení zipů a kapes

Důležité je prohlédnout si i členění kapes a řešení zipů. Pro dosažení dokonalého pocitu tepla a sucha je dobré vybírat modely se zakrytým zipem. Členění kapes by mělo vyhovovat vašim požadavkům – měly by být dostatečně prostorné, abyste v nich mohli v suchu mít svůj mobilní telefon, peníze i doklady. Každý preferuje něco jiného, proto adidas nabízí různé varianty, abyste si dokázali vybrat i vy. Starosti s nepříznivým počasím přenechte nepromokavým bundám adidas. Pro sportovně založené muže je tato značka jistotou. Od teď už vám počasí nebude klást překážky při pobytu v přírodě, při běhu nebo jízdě na kole. Nepromokavé bundy muži opravdu ocení.