alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Pánské šály

 
[22]
Cvičení A Trénink černá Nákrčník COLD.RDY Running TrainingCvičení A Trénink černá Nákrčník COLD.RDY Running Training

Nákrčník COLD.RDY Running Training

Cvičení A Trénink

Cvičení A Trénink černá Nákrčník COLD.RDY Running TrainingCvičení A Trénink černá Nákrčník COLD.RDY Running Training

Nákrčník COLD.RDY Running Training

Cvičení A Trénink

Fotbal černá Nákrčník Tiro Primegreen AEROREADYFotbal černá Nákrčník Tiro Primegreen AEROREADY

Nákrčník Tiro Primegreen AEROREADY

Fotbal

Fotbal černá Nákrčník CondivoFotbal černá Nákrčník Condivo

Nákrčník Condivo

Fotbal

Golf černá Nákrčník GolfGolf černá Nákrčník Golf

Nákrčník Golf

Golf

Pánské šály adidas do chladného počasí i pro sport 

Od nepaměti jsou šály dokonalým zdrojem ochrany proti studenému a sychravému počasí, které dokáže být pro člověka poměrně nebezpečné. Pánské šály adidas jsou dnes již ikonickým produktem, který kombinuje nejen jejich ochranné prvky, ale také zajímavé designy charakteristické pro tuto značku. V katalogu adidas je možné najít pánské šátky a šály, které jsou ideálním doplňkem nejen pro každodenní nošení během podzimních a zimních měsíců, ale také pánské šály vyvíjené přímo pro potřeby sportování s nepostradatelnými technologiemi, které vás během sportovních aktivit maximálně podpoří a ochrání proti nepřízni počasí. 

Pánská šála a nákrčník pro sportovní aktivity 

Zejména během sportování v chladném počasí je důležité chránit se proti chladu, dešti nebo sněhu. Běžné pánské šály jsou však pro mnohé sportovní aktivity velmi nepraktické. adidas proto neustále vyvíjí nové produkty, které jsou naopak navrženy přímo pro náročné i nenáročné sportování. Vybírat tedy můžete nejen pánské šály, ale také nákrčníky, které jsou ideální ve svém provedení, které vás během sportu nijak neomezuje a přitom poskytuje kvalitní ochranu. Tyto jsou v mnoha případech vyráběny z příjemné a hlavně hřejivé flísové tkaniny, která je vrstvou ochrany proti sychravému a studenému vzduchu. Tento materiál je navíc prodyšný a je díky tomu pro sportovce zároveň oporou. 

Hřejivé a designově zajímavé pánské šály 

V katalogu adidas je možné vybírat také z klasických šál a šátků, které jsou dokonale hřejivé a přitom dodávají vašemu outfitu na individualitě. V katalogu je možné vybírat například z limitovaných edicí v rámci kterých adidas spolupracuje s řadou předních evropských fotbalových týmů, můžete tak ukázat vlastní barvy, například během samotného utkání. Tyto dlouhé pánské šály jsou dokonalým zdrojem ochrany proti studenému a deštivému počasí a stylu, kterým se můžete ukázat všem ostatním. Šály je možné vybírat z mnoha barevných kombinací, od klasické černé, přes červenou a mnohé další kombinace.