alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Pánské sluneční brýle

 
[26]
Sportovní sluneční brýle pro aktivní muže. Sluneční brýle adidas jsou skvělou ochranou před UV zářením, prachem a jinými částicemi, které poletují vzduchem. Zvyšují viditelnost a jsou stylovým módním doplňkem.

Pánské sluneční brýle tě ochrání před prachem i UV zářením

Ať už se věnuješ jakémukoli sportu, jeden doplněk ve tvé výbavě rozhodně nesmí chybět. Jsou jím pánské sluneční brýle, které využiješ při venkovním tréninku, jízdě na kole, či na kolečkových bruslích, ale také při lyžování nebo jízdě na snowboardu. Právě sluneční brýle tvé oči spolehlivě ochrání před škodlivým UV zářením, prachem a dalšími nečistotami. Díky tomu se nebudeš muset při pohybu nijak omezovat a budeš se moct soustředit pouze na svůj výkon. V nabídce adidas přitom najdeš pánské sluneční brýle vyrobené z kvalitních a lehkých materiálů, které na svém obličeji prakticky neucítíš. Nemusíš se proto obávat, že by ti brýle při sportu nějakým způsobem překážely. Navíc získáš stylový módní doplněk, který perfektně dotvoří tvůj vzhled. 

Sluneční brýle pro muže vybírej podle barvy skel

Při výběru slunečních brýlí je potřeba zohlednit především to, při jakém sportu je budeš nejčastěji využívat. Zároveň vezmi v úvahu také roční období, které se k této aktivitě nejvíce pojí. Na základě toho si snadněji vybereš barvu skel, která bude maximálně podporovat tvůj výkon. Pro zimní sporty se totiž obecně doporučují oranžově, červeně nebo hnědě zbarvená skla. Při letních pohybových aktivitách oceníš především černé čočky, které nejlépe působí proti silným slunečním paprskům. Hráči tenisu naopak nedají dopustit na modře zbarvené čočky, které nejvíce zdůrazňují kontrast žlutého tenisového míčku. Celoroční variantou jsou poté šedé čočky, které nijak nemění kontrast ani barvy jednotlivých předmětů. 

Na všechny tvé oblíbené sportovní aktivity

Sluneční brýle pro muže jsou ideální na veškeré tvé sportovní aktivity, kterým se věnuješ ve venkovním prostředí. V nabídce adidas přitom najdeš brýle z kvalitních materiálů, které jsou lehké a zároveň odolné. Díky nastavitelným sedlům a pružnému provedení se skvěle přizpůsobí tvaru tvého obličeje. Některé modely zároveň pracují s praktickým ventilačním systémem, díky kterému se jejich skla nebudou vůbec zamlžovat.