alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Superstar pánské

 
[87]
1 / 2
Strana:z 2

Boty adidas Superstar nosí muži už pět dekád! Přidej se ke slavné tradici

Jsi tradicionalista a fanoušek legendárního modelu bot adidas Superstar? Nebo jen prostě hledáš boty ve kterých zazáříš? V každém případě je tahle kolekce přesně to pravé pro tebe. Buď hvězdou na párty nebo jen tak na procházce městem. Pánské boty adidas Superstar dokonale oslní i tvůj protějšek.

adidas Superstar jsou víc než jen boty. Dávají svobodu vyjádření

Věřil bys tomu, že kolekce bot Superstar je oblíbeným modelem už pět desetiletí? A to rozhodně něco znamená. Nadčasový design je pozvednut k dokonalosti i díky prvkům moderní doby. Tyhle boty si nenasadíš jen tak a neprocházíš se s nimi bez toho, aniž bys chtěl něco říct. Vyjadřuješ s nimi totiž světu svůj postoj a názor. Ať už je to láska k adidas nebo k módě. To vše můžeš říct svými novými botami adidas superstars.

Buď Superstar a zároveň v pohodlí

Pánská kolekce bot adidas Superstar je dokonale pohodlná a jako dělaná pro tvé toulky městem. Gumová podrážka a měkký textilní vnitřek jsou pro každou nohu jako šité na míru. Šněrování na tkaničky ti zas zajistí pevný krok. Nebo jestli chceš, můžeš si zvolit verzi bot Superstar, kterou jen tak rychle nasadíš. S tímhle modelem se totiž v žádném případě nemůžeš splést. Navíc ikonická gumová špička a kožený povrch se jen tak neokopou, takže v pohodě zvládnou i rušný městský život. Nejsi z kůže zrovna moc nadšený? Vyber si verzi se syntetickým povrchem bez použití živočišných produktů! Slavný model bot adidas Superstar v sobě kloubí historii, nadčasový vzhled a pohodlí. Klasická špička a design budí respekt na hřišti i v ulicích, a to už padesát let. Teď je řada na tobě, aby ses v nich stal hvězdou světové velikosti. Vyber si svoje boty adidas Superstar, kterými vyjádříš svůj postoj a dáš světu najevo, že na tvém názoru záleží!