alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Pánské vesty

 
[34]

Buď jako král s pánskými vestami

Pokud potřebuješ mít po ruce spoustu věcí nebo pokud chceš být v teple a mít přitom volnost pohybu, pak je pro tebe ideálním řešením pánská vesta adidas. Věděl jsi, že u tohoto druhu oblečení se jako u jednoho z mála přesně ví, jak vzniklo? Vesty totiž zavedl v 17. století anglický král, podle kterého to byla součást správného oblečení. U nás v nabídce ale žádné historické kousky nenajdeš. Nabízíme ti ty nejmodernější stylové vesty, které by sice nejspíš u anglického krále neprošly, ale v dnešním světě v nich budeš in.

Pánská vesta s kapsami, kam se podíváš

Už v dřívějších dobách byla u vest důležitá kapsa, ve které muži nosili své hodinky. Dneska si můžeš vybrat modely s tolika kapsami, že je budeš jen těžko počítat. Z pánských vest adidas si snadno zvolíš modely, které nabízejí kapsy na mobil, klíče, peněženku, tužku, zápisník, foťák nebo třeba i lahve s pitím, pokud potřebuješ. Bude ti tak stačit jen tričko a kalhoty a můžeš vyrazit na výlet klidně bez batohu. Pokud tě u vesty zajímá spíš teplo a možnost volně se pohybovat, taky si vybereš. V nabídce jsou i kusy, které tě za chladného a deštivého počasí udrží v suchu a pohodlí.

Pánské vesty adidas pro sport i do města

Z pánských vest adidas si jednoduše vybereš tu svou, která bude naplno vyhovovat tvému stylu. Můžeš ji klidně nosit jen do města v podzimních dnech, ale můžeš s ní vyrazit i na hory a užít si pořádnou lyžovačku nebo si zadovádět na snowboardu. Je to jen na tobě. V nabídce najdeš nejrůznější kvalitní materiály. Zkus například odolný nylon nebo spolehlivý polyester. Pokud jsi dobrodruh, který ale rád zůstává v suchu, určitě tě potěší kousky s voděodolnou povrchovou úpravou. Žádný déšť tě už nezastaví užít si život naplno.