alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 60 DNÍ
Svět adidas, všechny sporty a styly
adidas

Muži · Y-3

 
[174]

Y-3 poprvé spatřila světlo světa v roce 2002. Zaujala spojováním neočekávaných stylů a designových prvků, střetem luxusní streetové módy se světem špičkového sportovního oblečení a bot.

SOFISTIKOVANÁ STREETOVÁ MÓDA

Y-3 přináší sportovní styl do ulic. Oblečení, boty a doplňky navržené v typickém autorském stylu Yohjiho Yamamota vyjadřují naši touhu neustále inovovat.

Umělecký rukopis Yohjiho Yamamota je nezaměnitelný. Tento mistr proporcí a jeden z nejvlivnějších současných návrhářů se při navrhování kolekcí Y-3 nijak kreativně neomezuje.

1 / 4
Strana:z 4