alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Sportovní náramky

 
[11]

Setřete si pot se sportovními náramky na ruce

Ať už při tréninku nebo zápase, často se potřebuješ zbavit potu. Nezáleží přitom ani příliš na intenzitě, každý sportovec sám moc dobře ví, kdy se potí nejvíce. Sportovní náramky ti od potu nejen na čele pomohou jednoduše a rychle. Můžeš volit tenisové potítko, které je vyrobeno z velmi savého materiálu, vyvedeno v příjemně měkkém úpletu a přiléhavém střihu. Pomůže ti se stabilitou při každém úderu. Návlek na ruce, respektive sportovní rukáv, zase ocení náruživí běžci. Dopřeje ti bezkonkurenční pocit sucha a pohodlí. Zároveň ti zpevní celou paži, čímž minimalizuje možnost natažených svalů nebo jiných zranění. Ať už vybíráš jakékoliv sportovní náramky, návleky a rukávy, vždy pamatuj na jejich primární účel – ponechat tě plně soustředěného i při velmi intenzivním tréninku.

S návlekem na ruce v pohodlí a v suchu

Nezáleží na tom, jestli jsi profesionální nebo amatérský hráč. Primárně jde o to, dostat co nejvíce ze hry. Užít si sport, který tolik miluješ, plnými doušky, aniž by ses musel starat o pot. Rukávy ti pomohou zastavit pot, který by tě mohl nepříjemně rozptylovat, respektive lechtat na rukou při dlouhých bězích. Potítko zase oceníš jakožto soustředěný tenista. Utřeš si jím čelo, kdykoliv bude třeba, abys mohl zůstat naplno připravený vyhrát. Zapadni mezi nejlepší sportovce na světě a přidej se i ty mezi ikonickou sportovní komunitu adidas.

Savost, co ti pomůže vítězit

Rukávy i návleky na ruce jsou vyrobeny ze směsi bavlny, která se vyznačuje vysokou savostí. Nikdy se tak nebudeš muset bát, že by nějakou kapku nezachytily. Návleky na ruce jsou navíc často vyrobeny z materiálu AEROREADY, který je přímo určen pro náruživé běžce a vůbec outdoorové sportovce obecně. Aby se ti na rukou nehýbaly, bývají návleky vybaveny silikonovými manžetami, které výrazně omezují klouzání rukávu po paži. U potítek silikonové manžety nepotřebuješ, poněvadž se ti prakticky zastaví na zápěstí. Vyvedeny jsou v univerzální velikosti, aby padly tobě, tvým kamarádům nebo třeba i tvým ratolestem. Připraven se pořádně zpotit?