alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 60 DNÍ
Svět adidas, všechny sporty a styly
adidas

Triatlonové oblečení

 
[28]

Triatlonové oblečení pro běh, plavání i cyklistiku

Při triatlonu je na oblečení vyvíjen velký tlak. Prostě nemůžeš se na start postavit v něčem, co nevydrží kombinaci tří poměrně náročných sportů. Triatlonové oblečení adidas je pro nehostinné prostředí triatlonových závodů vyvinuto a těží z mnohaleté tradice značky. Veškeré dresy nabídnou pohodlný strečový materiál, jenž krásně přirozeně umí přilnout na kůži a zamezit nepříjemnému tření. Dresy respektive také plavky na triatlon jsou vyráběny ze směsice recyklovaného polyesteru a elastanu. Díky této kombinaci si uchovávají velmi důležité vlastnosti. Zároveň vás oblečení na triatlon ubrání i před potem, který díky savosti materiálu AEROREADY zázračně přestane rušit tvoje soustředění.

V pohodlí a suchu za vítězstvím v oblečení na triatlon

Triatlonové oblečení se s tebou vypraví, na jakékoliv závody budeš chtít. Rozhodně ho oceníš, poněvadž tě ochrání od slunečních paprsků, vysaje veškerý pot a také pomůže k bezpečnějšímu pohybu bez jakýchkoliv zábran. Zajímavostí je i možnost využít oblečení na triatlon i při zimních venkovních trénincích. Opravdu dovede také příjemně hřát, což mimochodem poznáte na zpocených zádech i v letních vedrech. Plavky na triatlon jistě oceníš hlavně coby sportovní kus vybavení. U nich totiž můžeme jasně pozorovat nachystanost a připravenost na každoroční závody. Nezklameš se tak ani tak, vezmeš si celý triatlonový set nebo jen jeho část?

Záplata na problémy pro každého

Výběr je poměrně široký. Triatlonové oblečení totiž sdružuje hned několik naprosto odlišných modelů. Proto zde narazíš na celé dresy, jejich části nebo na plavky, boxerky a samostatná funkční trika. Nejdůležitějším aspektem je funkce, kterou bude daný kus oblečení vykonávat. Počítej s tím, že plavky na triatlon pravděpodobně nebudou to pravé ořechové na běh. To stejně by mohlo platit obráceně třeba s dresy s dlouhým rukávem. Vybírej proto podle sebe, najdi si své favority a dej jim čas. Staň se i ty novým hrdým členem sportovní komunity a začni reprezentovat i ikonickými 3-Stripes.