alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

adidas by Obuv by Stella McCartney

 
[29]

Buďte trendy a zaměřte se na kolekci obuvi adidas by Stella McCartney

Objevte kultovní design spojený s vizionářským rukopisem slavné módní návrhářky Stelly McCartney. Díky jejím nápadům vznikla unikátní kolekce sportovních botů, které můžete doladit širokou paletou doplňků, jako jsou kšiltovky, ponožky, sportovní brašny nebo batohy. U této kolekce byl kladen maximální důraz na co nejnižší zatížení životního prostředí, a proto byly využity recyklované materiály, organická bavlna, a co možná nejméně vody. Nákupem obuvi adidas by Stella McCartney přispějete i vy k vylepšení našeho životního prostředí.

Stella McCartney: boty pro ty, co se nebojí říct svůj názor

Originalita, pestré barvy a funkčnost, na kterou se můžete spolehnout v každé situaci. Takto jednoduše lze popsat obuv adidas by Stella McCartney, ve které můžete vyrazit naprosto kamkoli. V této kolekci najdete jak volnočasové modely, které jsou ideálním doplňkem k městskému outfitu, tak i ryze sportovní obuv určenou pro běh nebo cvičení. V obou případech ale máte v ruce vysoce kvalitní boty, které jsou připraveny na celodenní nošení. Mají odpruženou podešev a vnitřní konstrukci s výztuhou paty, která tak zajišťuje dokonalé zpevnění. Návrhářka Stella McCartney boty koloruje výraznými barvami a motivy, takže na ulici i na tréninku jste díky nim nepřehlédnutelní.

Obuv adidas by Stella McCartney je vhodná pro každou příležitost

I při chození do školy nebo do práce potřebujete maximální pohodlí. Boty z kolekce adidas by Stella McCartney přináší unikátní příležitost, jak doplnit svůj každodenní outfit o neokoukané a neotřelé kousky. Nápaditost spatřujeme jak v barvách, tak ve střizích bot, které se tak stanou vaším poznávacím znamením. Je jedno, ke které generaci patříte, obuv adidas by Stella McCartney vám dodá potřebnou energii a přinese do vašich dnů radost a úsměv. S těmito botami získáte maximální pohodlí, které oceníte jak při sportu, tak i při toulkách městem nebo přírodou. Nebojte se barev ani originality, buďte sví.