alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Plážové boty

 
[76]
1 / 2
Strana:z 2

Plážové boty adidas vás připraví na léto 

Kdo by nemiloval pláž, vůni moře nebo oceánu, hřejivé slunce nebo krásné západy slunce. Ačkoliv je úžasné cítit písek pod nohama, správné plážové boty jsou pro návštěvu pláže důležité, umožní vám si ji vychutnat naplno nebo se věnovat plážovým sportům, prozkoumávat okolí a neobávat se zranění. Značka adidas pravidelně vyvíjí neustále nové modely plné stylu, technologií a barevných provedení, kterými můžete doplnit jakýkoliv plážový outfit, pro muže, ženy i děti. Obuv na pláž má mnoho výhod, od prodyšnosti po jejich ukázkový styl a pohodlí, pro které je adidas světově proslulou značkou.

Pohodlná plážová obuv adidas pro všechny 

Plážová obuv nesmí chybět v žádném zavazadle na dovolenou. Kromě jejího stylu je však dobré myslet na to, co vám mohou takové plážové boty dát, odpovědí by mělo být hlavně pohodlí. Obuv na pláž adidas poskytuje mnohé nejnovější technologie, díky kterým budou vaše nohy v naprostém pohodlí. Příkladem je například lehké odpružení, které je ideální zejména v případech, kdy máte unavené nohy z chození po pláži a chcete jim dopřát trochu odpočinku. Textilní podšívka u některých modelů toto pohodlí ještě rozšíří. Tvarovaná stélka navíc dodává na bezpečnosti nošení, chodila jsou nejen v pohodlí, ale také je myšleno na jejich zdraví. 

Pantofle a plážová obuv v mnoha provedeních 

Mezi nejoblíbenější a nejčastěji vyhledávané modely patří pantofle, ty adidas vytváříme v mnoha podobách. Nejčastějším modelem je klasický minimální vzhled, inspirovaný dekádami minulého století, doplněné o slavné 3-Stripes nebo Trefoil. Plážové boty adidas se vyznačují mnoha barevnými provedeními, od klasické černé a bílé je možné najít také výrazné barvy, jako jsou zelená, červená, fialová nebo žlutá a mnohé další. Je možné najít také výraznější modely, kterými můžete ukázat svůj jedinečný styl. Extravagantní a odvážné styly jsou dostupné na modelech nejen pro muže a ženy, svůj styl mohou ukázat také děti.