alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Trailové boty

 
[85]
1 / 2
Strana:z 2

Sportovní dobrodružství v trailových botách adidas jsou nezapomenutelná

Rádi běháte v přírodě na nezpevněném povrchu? Trailové boty se vyznačují speciální konstrukcí, která umožní bezpečný běh v terénu. Díky tomu budou tvá chodidla chráněna před poraněním i na hladkém a mokrém povrchu. Tyhle podmínky splňuje lehká, rychlá a stabilní trailová obuv adidas. Nech se inspirovat sportovním dobrodružstvím. Trailový běh ti přinese ještě větší radost, když obuješ kvalitní obuv adidas. Užívej si zpevnění a pohodlí bez ohledu na uběhnutou vzdálenost. 

Maximální efektivitu tvého zdravého pohybu zajistí trailová běžecká obuv

Běhání patří nepochybně k nejoblíbenějším sportovním aktivitám všech dob. Aby ne, stačí nám k tomu jen zdravé tělo. Během se zlepšuje kardiovaskulární systém a posiluje se pohybový aparát.  Abychom si však u běhání udrželi stoprocentní zdraví, je nutná kvalitní výbava. Mezipodešev trailové boty adidas ti poskytne aktivní odpružení a maximální návratnost energie. Měkký prodyšný svršek ti příjemně obepne nohu. Jedeš na výkon? Trailové boty adidas ti pomohou dosáhnout těch nejvyšších cílů. Podešev z gumy nabízí vynikající přilnavost v nejrůznějších podmínkách. I při trailu na nerovném a mokrém povrchu tak budeš v bezpečí.

Trailové boty adidas ocení všechny sportovní i ekologické duše

Některé modely trailových bot adidas jsou vyrobené z příze Parley Ocean Plastic®, která je vyrobená z recyklovaného odpadu z odlehlých ostrovů a pláží. Tvé trailové boty obsahují plasty zachycené před proniknutím do oceánu. Výběrem trailové běžecké obuvi tedy přispěješ také k lepšímu životnímu prostředí. Můžeš tak běhat ještě s lepším pocitem. Konstrukce boty je vysoce odolná, vhodná i pro ty nejnáročnější aktivity. Můžeš tak zvládnout svůj trailový běh na nejdelší vzdálenosti s naprostou jistotou. Nadčasový a impozantní design z tebe udělá krále nebo královnu módního stylu i při pobytu v přírodě. Na mimořádně lehkou trailovou obuv adidas se můžeš po všech stránkách spolehnout. Kombinuj s dalšími funkčními outdoorovými sportovními prvky adidas.