alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Sportovní ponožky

 
[111]
1 / 3
Strana:z 3

Výkon bez zbytečných puchýřů a potu aneb sportovní ponožky

Moc dobře víš, jak je při sportu důležitá kvalitní obuv. Často se v tomto ohledu ale zapomíná, že velmi významnou roli hrají také sportovní ponožky. Musí zajišťovat odvod potu od chodidel a zároveň se ideálně postarat i o příjemné polstrování, které bude fungovat jako prevence proti vzniku puchýřů. Sportovní ponožky adidas svou funkci plní s přehledem. Jsou vyráběny z kvalitních materiálů s vysokým obsahem bavlny, který nabízí kromě příjemné komprese také roztažnost za účelem jednoduchého obouvání. Na prstech se blýsknou hladkým švem a pro tvé bezpečí zajistí také zpevnění klenby. Dostaneš tak přesně to, co ti chybělo k maximálnímu soustředění na hřišti i mimo něj.

Sportovní ponožky adidas,stvořeny pro pohodlí i při maximální zátěži

Sportovní ponožky adidas si oblíbíš pro jejich kombinaci pohodlí s funkčností. Zatímco tě udrží v suchu i při náročném tréninku, vždy se budou maximálně snažit zpevnit tvůj krok, ať už míříš kamkoliv. Tyto ponožky na sport budeš milovat pro jejich jednoduché provedení, budeš je milovat pro výkon, který ti ve skromnosti předvedou. Podtrhnou přirozeně tvůj sportovní outfit, ale sednou i ke každodennímu. Zkrátka v nich najdeš pohodlné řešení, ať už na výlet do přírody nebo na kurt. Sportovní ponožky jsou tu pro tebe, podřídí se ti, jak jen budeš chtít.

Široký sortiment, i pro ty nejmenší

Nezáleží na tom, zda hledáš sportovní ponožky pro sebe nebo své malé sportovce. V nabídce adidas najdeš řešení pro každou poptávku. Stačí si tak jen vybrat délku, případně nějakou zvýrazněnou vlastnost. Tou může být třeba vyšší výhřevnost nebo širší polstrování pro vyšší pohodlí. Navolit si můžeš také barevnou kombinaci. Od elegantní černé až po čistou bílou se fantazii meze nekladou. Zároveň můžeš vybrat také barvu malým detailům v podobě loga adidas nebo ikonických 3-Stripes. Ostatně, je to jen na tobě. Hlavně nezapomeň sáhnout po správném rozpětí velikostí.