alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Sportovní tašky přes rameno

 
[17]

Sportovní tašky přes rameno co podtrhnou tvůj vytříbený styl

Ať už míříš na festival, jdeš se podívat na svůj oblíbený tým na stadion nebo jen tak vyrážíš nakoupit potraviny, určitě se ti bude hodit praktická taška přes rameno. Díky své velikosti ti nebude nikterak zavazet a naopak nabídne pevné a bezpečné místo pro nezbytnosti. Díky úpletu s jednoduchou vazbou navíc sportovní tašky přes rameno jen tak něco nerozhází. Tvé osobní věci udrží v suchu i při průtrži mračen. Univerzální sportovní tašky přes rameno zaplníš, čím se ti zamane. Může to být převlečení do posilovny nebo třeba rodinný nákup. Stačí vybrat správný rozměr a přemýšlet i o rozmístění kapes. Šetři přírodu, neber plasty, ale nalož raději tašku adidas.

Tašky přes rameno na sport aneb praktičnost především

Sportovní tašky přes rameno se nosí hlavně za účelem mít k ruce vždy a všude základní věci jako peněženku, telefon a podobně. Právě v tomto ohledu vynikají, poněvadž místo plných, nevzhledných a koneckonců také nepohodlných kapes můžeš vše nosit na krku. Uvolní se ti tak ruce, díky čemuž budeš mít neovlivněný rozsah pohybu. Pokud tedy hledáš možnost, jak například při běhu udržet osobní věci v bezpečí a suchu, řešením jsou tašky přes rameno na sport. Nabízí spoustu nejrůznějších typů kapes, vybereš si ostatně podle sebe. Navíc vždy reprezentují dědictví největší sportovní komunity adidas. Sportovní tašky přes rameno s ikonickými 3-Stripes si zkrátka zamiluješ.

Od úschovny peněženky, po nákupní tašku

Sportovní tašky přes rameno můžeš mít v několika provedeních. Potřebuješ-li jen malou alternativu kapes na sport, pak jistě najdeš, co hledáš. Možná spíš než malou tašku na telefon a peněženku ovšem sháníš náhradu za plastové tašky v obchodě. I v tomto ohledu ti je nabídka adidas schopna vyhovět. Taška přes rameno totiž rozhodně nemusí být čistě jen drobná. V některých modelech odneseš bez problému i nákup na celý týden, uvidíš. Vyzkoušej, která ti sedne.