alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 60 DNÍ
Svět adidas, všechny sporty a styly
adidas

Plavecké brýle

 
[17]
Děti Plavání šedá Plavecké brýle adidas persistar 180 unmirroredDěti Plavání šedá Plavecké brýle adidas persistar 180 unmirrored

Plavecké brýle adidas persistar 180 unmirrored

Děti Plavání

Plavání černá Brýle Persistar Comfort MirroredPlavání černá Brýle Persistar Comfort Mirrored

Brýle Persistar Comfort Mirrored

Plavání

Plavecké brýle jsou nezbytnou pomůckou každého plavce

Žádné kondiční plavání se bez plaveckých brýlí jednoduše neobejde. Abyste se dokázali soustředit na správné dýchání a pohyby těla, nesmí vás rušit voda v očích. Zároveň tak máte možnost pohodlně sledovat, co se děje pod vodou, ve vodě i v okolí bazénu.

Brýle na plavání jako ochrana zraku i pomoc k lepšímu výkonu

Voda v očích není při plavání nic příjemného. Ve výbavě každého kondičního plavce i profesionála by neměly plavecké brýle chybět, protože se pak nemusí soustředit na nepříjemné štípání v očích. Plavecké brýle zároveň snižují odpor při plavání, a proto plavcům pomohou k lepšímu výkonu, vyšší rychlosti a vytváření nových rekordů.

Podle čeho a jak vybírat brýle na plavání 

Brýle na plavání je třeba vybírat zejména podle tvaru vašeho obličeje. Většina plaveckých brýlí nabízí možnost úpravy délky pásku podle velikosti vaší hlavy a zároveň si lze přesně podle sebe nastavit nosník. Ideální plavecké brýle by se měly dokonale přizpůsobit tvaru vašeho obličeje a jejich nošení musí být v prvé řadě pohodlné. Proto doporučujeme plavecké brýle vždy dostatečně vyzkoušet.

Plavecké brýle kupte i svým dětem

I když se vaše děti teprve plavat učí, měli byste jim plavecké brýle pořídit také. Jde o to, aby si na ně od malička zvykly a mohly se naplno soustředit na trénink techniky plavání, nikoli na nepříjemný pocit vody v očích. U dětských brýlí do vody adidas nabízí několik veselých barevných provedení, aby se jejich nošení stalo pro děti především zábavou.

Nečekané vlastnosti brýlí do vody

Vedle dokonalé přilnavosti dává adidas svým plaveckým brýlím ještě jednu nečekanou vlastnost. Opatřuje je UV ochranou, a proto takové plavecké brýle můžete nosit i na souši, u bazénu nebo na pláži jako brýle sluneční. A některé plavce možná překvapí, že brýle do vody adidas jsou opatřeny také ještě úpravou proti zamlžování.