alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Bavlněné ponožky

 
[68]
Y-3 bílá Ponožky Y-3 HiY-3 bílá Ponožky Y-3 Hi

Ponožky Y-3 Hi

Y-3

Y-3 černá Ponožky Y-3 HiY-3 černá Ponožky Y-3 Hi

Ponožky Y-3 Hi

Y-3

1 / 2
Strana:z 2

V teple, směrem k úspěchu aneb bavlněné ponožky

Základem každého chodidla musí být také dobrá ponožka. Pokud totiž podceníš volbu ponožek, pak může stát, že naletíš a přivezeš si jen tak tak držící maketu. Takhle to rozhodně nejde. O svá chodila by se měl každý bez výjimky starat. Právě bavlněné ponožky adidas péči zvládnou za nás. Umí totiž vykouzlit úsměv na tváři a to hlavně svým pohodlím. Díky částečně zesílené šlapce můžeš dokonce vyrazit na výlet čistě jen v ponožkách. Což se asi moc nevyplatí, protože budou následně potřebovat pračku. Ještě že umí rychle zaschnout a být připraveny na další dobrodružství. Bavlněné ponožky zkrátka válí.

Rozmazluj své nohy, dopřej si pocit pohodlí

Bavlněné ponožky adidas využiješ při mnoha příležitostech, poněvadž se díky velmi jednoduchému designu hodí takřka k jakémukoliv kusu outfitu. Povětšinou se v nabídce adidas objevují ponožky s vroubkováním, 3-Stripes a malýmTrefoil nápisem. Tento jednoduchý styl koneckonců vlastně není vůbec na škodu. Umožňuje totiž naprosto každému oblékat pohodlné oblečení bez nutnosti srovnávat barevnou škálu, pokud není třeba samozřejmě. Co se týče samotných ponožek, díky dědictví adidas mají výrazně vylepšenou úroveň pohodlí a to tak, že se konkurence může jen přiučit. Bavlněné ponožky adidas mají snad vše, co by normální člověk od ponožek očekával.

Hrej všemi barvami nebo jen jednou

Výběr nejlepších ponožek samozřejmě spočívá ve velikosti. Dalším poměrně jasným kritériem je také barevná kombinace. Ačkoliv totiž adidas oplývá několika naprosto jednoduchými a jednobarevnými modely, pro milovníky pestrých barev se také najde spousta prostoru. Bavlněné ponožky adidas mohou být připravené na důležité obchodní jednání, stejně tak jako na sport. Dvojí možnost využití a navíc tři kusy v jednom balení. Přestaň řešit svět okolo a konečně si dopřej odpočinek tam, kde je ti nejlíp. Bavlněné ponožky adidas se přizpůsobí tvé noze a budou připraveny sát pot nebo případně příjemně hřát.