alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Červené ponožky

 
[8]

Červené ponožky adidas - sportuj ve velkém stylu

Oblékat se do základních barev je radost. A vybrat si červené ponožky adidas, to není jen volba čistě pragmatická, protože do červených ponožek se těžko zapere jiná barva, ale také volba chytrá, protože červené ponožky adidas nabízejí řadu užitečných funkcí, díky kterým vás podpoří.

Červené ponožky adidas podpoří váš výkon

adidas jako světový výrobce sportovního oblečení a obuvi dobře rozumí požadavkům sportovců. I zdánlivě taková banalita, jako jsou ponožky, však vyžaduje pozornost designérů a expertů. Jen díky nim adidas nabízí svoje sportovní ponožky vybavené kompresními zónami a prodyšným polstrováním, díky kterému vaše chodidlo dobře dýchá. Měkké polstrování se stará o pohodlný došlap, takže se můžete soustředit jen na hru a zapoenout na starosti o oblečení. Sportovní ponožky od adidas vyrábí z funkčních materiálů, to znamená, že ponožky skvěle odvádějí pot a udržují nohu v suchu. Tyto materiály obsahují recyklované plasty, takže není treba vyrábět žádný nový polyester. Tímto přístupem adidas přispívá ke snížení objemu plastového odpadu na naší planetě.

Ponožky vybírejte podle účelu, kam v nich chcete chodit

Při nákupu ponožek uvažujte nad botami, do kterých je chcete obouvat. Nízké, chcete-li neviditelné nebo kotníkové ponožky jsou skvělou volbou do tenisek. Ponožky jsou vysoké tak, že jejich okraj končí těsně pod okrajem tenisek, takže o tom, jakou mají barvu, víte jen vy. Standardní, vysoké ponožky, obouvejte pod sportovní kalhoty nebo legíny. Speciální kategorií jsou podkolenky a štulpny, které jsou určené pro fotbalisty. Ty nabízejí chytré řešení jednotlivých zón, aby podpořily hráčův výkon. Mají kompresní střih zpevňující klenbu a kotníky, ale zároveň jsou vybaveny lehkým polstrováním, které pečuje o hráčovo bezpečí. Červené ponožky od adidas jsou skvělé i na každodenní nošení, pro jejich funkční vlastnosti si je oblíbily tisíce lidí po celém světě. Ponožky s logem adidas do sportovního šatníku zkrátka patří.