alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Zelené ponožky

 
[7]

Zelené ponožky adidas pro barevný život 

Při nákupu sportovních ponožek není vůbec důvod bát se barev. Bílé nebo černé jsou sice klasické, stylové a elegantní, ale nosí je téměř všichni. Zatímco takové zelené ponožky adidas rozzáří váš sportovní outfit, rády je ale mají i mladí sportovci. Sportovní ponožky adidas jsou pro aktivní způsob života to nejlepší, co můžete v kombinaci s kvalitní obuví svým chodidlům dopřát.

Zelené ponožky a štulpny adidas sportovci milují

Výběru ponožek je dobré věnovat větší pozornost, zaslouží si to a pak se vám při pohybu odmění maximálním pohodlím. Ovlivnit ale dokážou i váš sportovní výkon a působí i na vaši psychickou pohodu. U sportovních ponožek si proto všímejte v prvé řadě materiálu, ze kterého jsou vyrobeny. adidas u ponožek používá kombinaci různých funkčních materiálů, které dokážou skvěle odvádět pot a udržovat chodidlo v suchu. Chytrý střih bez švů u prstů zase přináší potřebný komfort. Sportovní ponožky nabízejí také kompresní zóny, které dokáže zpevnit klenbu a vybičovat vás k lepším výkonům.Fotbalisté pro svoji hru potřebují specifické ponožky, které se nazývají štulpny. Proto adidas vyrábí zelené ponožky i štulpny, protože na tréninku stačí běhat v ponožkách. Štulpny jsou chytré chrániče hráčových holení, mají strategické polstrování a prodyšné díly ze síťoviny. Anatomicky tvarované zesílení zpevňuje a chrání nejvíce namáhané části nohy a přináší hráči herní komfort. Štulpny jsou zakončeny vroubkovaným lemem, který se stará o to, aby držely na svém místě a ani při rychlém pohybu se nehly z místa.

Barevné ponožky pro děti i dospělé přinášejí radost

Zelené ponožky a štulpny adidas zakoupíte v různých odstínech této oblíbené barvy. Vždy je zdobí prvky charakteristické pro tohoto výrobce sportovního oblečení, obuvi a doplňků, tedy ikonické 3-Stripes, logo nebo Trefoil. Jejich umístění je na strategických místech a na ponožkách je najdeme buď v maximalistickém nebo v minimalistickém provedení. Fakt, že zelené ponožky adidas využijete nejen při sportu, ale i ve volném čase, není třeba zdůrazňovat, protože si je lehce oblíbíte.