alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 60 DNÍ
adidas

Potítka na ruce

 
[6]

Odpaluj se sílou potítka, aneb návlek na ruku od adidas

Ne nadarmo se říká, že tenis vytváří skvělou postavu. Každý hráč tenisu ví, že se při něm pořádně zapotí, jelikož nepřetržitě běhá a využívá sílu celého těla k odpalu tenisového míčku kam se patří. Sportovci a jiní nadšenci do tenisu a dalších her rádi využívají návleků na rukou k setření potu z čela při zápase, tanci či další činnosti. V tenisu se navíc jedná o velice stresující hru, která vlije plno adrenalinu do mozku a donutí hráče zapomínat na ztrátu energie, kterou při hře využívá díky potřebě se soustředit jak na soupeře, tak na míček. Právě tato ztráta energie vytváří tak pilně odpracovaný pot, kterým se tak pyšníš a víš, že dosahuješ výsledků. Pokud chceš výsledky, a nejen ledajaké rozptýlení, vyber si nejeden návlek na ruku z široké nabídky potítek a setři pot z čela, abys neztratil mušku.

Soustředění na prvním místě s prvotřídním potítkem na ruce

Soustřeď se jen na hru, na tenisový míček, na jeho odpal a sílu letu. Soustřeď se na to, co vidíš, ať tě nešálí zrak a kapky potu nestékají po čele až do očí. Soustřeď se na protihráče, který tě chce zmást a porazit. Soustřeď se na jeho kroky a taktiku. Nenech se ničím rozptýlit, utři slanou kapku a zvítěz jak se patří. Vítězství totiž patří těm, kteří se umí pořádně zapotit. Využij příležitosti se u toho pyšnit návleky na ruku, či potítky několika druhů barev.

Stylové návleky pro stylové hráče

Potítka v univerzálních barvách nadchnou nejednoho nadšence do tenisu a zařídí perfektní savost vždy, když je to potřeba. Konstrukce těchto potítek je velice propracovaná, odpovídá tomu i jemný povrch, který přilne perfektně k zápěstí, netlačí a zároveň se pyšní svojí tloušťkou, která zaručuje vysokou savost materiálu, aby sis užil hru od začátku až do konce. Můžeš si vybrat hned z několika variant, některé se dokonce pyšní i velice pohodlným materiálem a dobře známým znakem vyšitým na přední straně. Jedná se o znak adidas Badge of Sport, který ti bude při každé hře poskytovat nepřetržitou podporu a připomínat kolik potu jsi vložil do vítězství. Je na tobě, zda si vybereš velkou, či malou velikost, každopádně, měj na paměti, že všechny návleky na ruce jsou z elastických a dobře savých materiálů, takže by měly padnout skvěle.