alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 60 DNÍ
Svět adidas, všechny sporty a styly
adidas

Reflexní · Obuv

 
[183]
1 / 4
Strana:z 4

Reflexní boty

Reflexní boty značky adidas pro bezpečí během sportu

Ať již boty nosíte ven, do posilovny, sportujete v nich nebo je využíváte pro každodenní nošení, během večerních hodin je obezřetnost vždy důležitá. Reflexní prvky se staly součástí oblečení, módy a obuvi před mnoha desítkami let a to zpočátku zejména z pohledu  bezpečnosti práce. Brzy se o těchto prvcích začíná uvažovat jako o součástí módních doplňků a faktorů, které nejen dodávají na bezpečnosti, mohou být také zajímavým designovým doplněním celého produktu. Značka adidas unikátně začleňuje tyto prvky do mnoha svých produktů a jejich slavné obuvní modely nezůstávají ani zdaleka zanedbávány. V katalogu tak najdete hned několik zajímavých párů s reflexními prvky. 

Boty pro všechny příležitosti s celou řadou výhod 

Díky široké nabídce adidas a jejich bohatému katalogu je možný opravdu různorodý výběr na reflexní boty. Můžete tedy najít boty ideální pro vytrvalostní sportování nebo kousky dokonalé pro každodenní nošení do města, do přírody, na kolo nebo například do posilovny. Jako u takových se zde nezapomíná ani na mnohé technologie, které vás mohou zcela podpořit. Pro milovníky jízdy na kole jsou například dostupné speciální podešve, díky kterým je šlapání na pedály ještě jednodušší, naopak pro běžce se nabízí modely s ideální prodyšností a odpružením, pro extra energii během sportovních aktivit. 

 Prvky pro reflexní boty v mnohých provedeních 

Výhodou těchto modelů je prozíravost značky adidas, která neustále přichází s novými způsoby, jak reflexní prvky začlenit do stylu bot. Výsledkem jsou unikátní modely, některé inspirované klasickým style adidas, jiné futuristickým vzhledem, a nabízí se také minimalistický přístup značky. Reflexní prvky mají zároveň často podobu právě ikonických aspektů výrobce, tedy legendárních 3-Stripes nebo Trefoil, kterými můžete ukázat svůj unikátní styl. A výběr je dostupný napříč celým barevným spektrem, od klasických bílých nebo černých modelů, po více pastelové až po neonové barvy. V nabídce katalogu si tak vyberete podle svých představ.