alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 60 DNÍ
Svět adidas, všechny sporty a styly
adidas

Bílé šátky

 
[3]

Dej šanci ještě většímu fandění s bílými šátky a šálami adidas

Fandit svému klubu nebo národnímu týmu je vážná disciplína. Zahrnuje přípravu na zápas, víc než devadesát minut napětí a nervů, a zhodnocení zápasu s kamarády. Dres a šála patří k povinné výbavě každého fanouška, který to s fanděním myslí vážně. Navíc fotbalová šála nebo šátek už zdobí fanoušky po téměř celé jedno století. Bílou šálu - nebo bílý šátek - adidas můžeš nosit hrdě kolem krku nebo uvázané kolem boků. Máváním při zápasu dáš najevo svou podporu, což patří k neodmyslitelným fotbalovým tradicím. Viditelný znak a barvy pak nikoho nenechají na pochybách, jaké jsou tvoje barvy. A to ani, když se zrovna fotbal nehraje, a ty si svou bílou šálu nebo šátek adidas vezmeš na procházku do města.

Podpoř svůj fotbalový tým bílou šálou nebo šátkem adidas

Na této planetě je mnoho slavných fotbalových klubů, i těch, které se na svou cestu za slávou teprve vydávají. Desítky či stovky hvězd, které zanechaly svůj otisk v dlouholeté historii slavného klubu, a hvězd budoucích, na které to nejlepší teprve čeká. Jakým nejlepším způsobem vyjádřit svou podporu? Doplněk v podobě oboustranné bílé šály nebo bílého šátku ve stylu adidas s ikonickým 3-Stripes bude určitě skvělou volbou! Vezmi si je na zápas a určitě dlouho nevydržíš v klidu. Tvá bílá šála nebo šátek adidas se brzy objeví ve vzduchu a k tvému mávání se brzy přidají další fanoušci. Z podpory pak bude těžit celý fotbalový klub na cestě za dalším úspěchem. Tvůj fotbalový tým spoléhá na své věrné a neustále dopředu jej ženoucí fanoušky. Ti se v zápasech stejně jako hráči vydají ze všech sil, a tak se bílá šála nebo bílý šátek adidas hodí nejen k fandění, ale bude se ti hodit i po zápase, kdy tě v chladném počasí cestou domů zahřeje nebo za tepla zchladí. Doma si pak v klidu budeš přehrávat vítězné okamžiky, a pro svou bílou šálu najdeš to nejlepší místo na zdi ve svém pokoji.