alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Šály a letní šátky

 
[15]

Když to fouká a chladí, pomohou šály a letní šátky adidas

Nedovolte, aby živly měly navrch. S šálami a letními šátky od značky adidas máte jistotu, že výkyvy počasí vás jen tak nezaskočí. Šály vyrábíme z vysoce kvalitních materiálů s mimořádnými vlastnostmi. Podívejte se na novou řadu elegantních sportovních doplňků s různými vzory a v několika barevných kombinacích. Díky materiálům a perfektnímu provedení budete vždy chráněni před nepříznivým počasím, a zároveň si můžete užít maximálního pohodlí. Šály máme i pro fanoušky konkrétních klubů. Jejich barvami dáte jasně najevo, za jaký klub kopete. Z naší kolekce šálů a letních šátků si vyberou skalní příznivci i běžní sportovní nadšenci. Najdete v ní různé velikosti od malých po velké, vlněné i bavlněné letní šátky a šály pro muže i ženy. 

Šátky i zimní šály s mimořádnými vlastnostmi

V adidasu neradi děláme kompromisy. Ať už jde o sportovní náčiní a vybavení, které používáte, nebo oblečení, které nosíte. Proto jsme i tuto kolekci pánských a dámských šál a šátků navrhli a vyrobili s využitím těch nejlepších současných technologií. Abyste se v našich šátcích a dalších doplňcích na ochranu krku cítili skutečně pohodlně, využíváme při jejich výrobě technické inovace. Mezi ně patří například použití prodyšného flísu nebo vlákna, které skvěle odvádí pot od pokožky. Umožňuje rychlejší odpařování potu, vy máte delší dobu pocit sucha a méně se zahříváte. Když venku teplota citelně klesne, volte šálu nebo šátek z vlákna s izolací. V chladných dnech dobře udržují teplo. S šátky pro muže nebo ženy od adidas se můžete spolehnout, že "na krku" nosíte to nejlepší. 

Ukažte, pro koho bije vaše srdce

Pro fanoušky i fanynky máme na výběr velké i malé vlněné a bavlněné šály s několika vzory oblíbených sportovních klubů či v národních barvách známých fotbalových velmocí. Je to ten nejlepší způsob, jak vyjádřit svému oblíbenému týmu podporu, přízeň či přímo lásku. Klasické šály jsou na okrajích zakončeny tradičními třásněmi, kombinují styl adidas 3-Stripes s elegantní estetikou klubových značek a vytvářejí dokonalý doplněk prosáklý DNA vašeho oblíbeného týmu. Dejte si ji kolem krku, točte jí nad hlavou nebo ji roztáhněte a pořádně si pod ní zaskandujte!