alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Fotbalové šály

 
[11]
Fotbal červená Šála Manchester UnitedFotbal červená Šála Manchester United

Šála Manchester United

Fotbal

Fotbal červená Šála FC BayernFotbal červená Šála FC Bayern

Šála FC Bayern

Fotbal

Fotbal bílá Šála Real MadridFotbal bílá Šála Real Madrid

Šála Real Madrid

Fotbal

Fotbal červená Šála ArsenalFotbal červená Šála Arsenal

Šála Arsenal

Fotbal

Fotbal růžová Šála Real MadridFotbal růžová Šála Real Madrid

Šála Real Madrid

Fotbal

Udržuj tradici s fotbalovými šálami

Jako správný fanoušek fotbalu jistě víš, že fotbalové šály jsou mnoholetou tradicí mezi fanoušky a hráči. Pořiď si fotbalovou šálu oblíbeného klubu a zamávej s ní na zápase. Mnozí si je léta věší na zeď i do skleněných rámů vedle s trofejemi, či rodinnými fotografiemi. Rozhodně se jedná o velice příjemný dar, památku a výrobek, kterým dáš najevo, komu nejvíc fandíš. Šály hrají barvami klubových znaků, venkovních i domácích souprav. V nabídce najdeš primárně pletené luxusní šály, ale i nákrčníky. Neváhej si tedy jednu pořídit a fandit s ní vesele a hrdě.

S námi můžeš na tribuně zářit

Jistě tě nikdo nepřehlédne v hebké fotbalové šále, která se bude vyjímat kolem tvého krku jako hranostaj. Královskému šmrncu dodá nejen samotná šála či její zajímavé zbarvení s pletenými znaky, ale i třásně, kterými jsou zakončené okraje šály. Na stadionu již nebudeš potřebovat žádné plakáty, cedule ani makety s takovou fotbalovou šálou, která ti dopřeje nejen potřebnou oporu ve fandění, ale i hebkost a pohodlí. Šály mívají každou stranu jiného provedení, abychom ti tak rozšířily možnosti výběru. Většinou jej zdobí národní barvy z jedné strany, a z druhé ji zdobí znak či jiné barvy vhodné k danému klubu. Hladké pleteniny jsou tak příjemné na dotyk. Nijak kolem krku nekoušou a přežije látka déle bez aviváže a sušičky.

Nákrčníky mezi šálami

V nabídce najdeš i nákrčníky, které se hodí obzvlášť do chladnějšího počasí. Můžeš v něm trénovat venku do aleluja, jelikož ti zakryje nejen šíji, ale u bradu, uši a nos. Je přiléhavý a prodyšný. Zároveň příjemně hřeje, a proto je důležité nezapomenou, že díky přiléhavosti lze použít dále i kapuci, či jinou pokrývku hlavy. Pokud ne, nákrčník bohatě postačí. V zóně úst jsme aplikovali síťovinu a pletli jsme z elastického materiálu. Modely, kterými můžeš nahradit šálu úplně, ale nezakrývat tak ústa, nos a uši, zde máme také. Jedná se o nákrčníky vyráběné z recyklovaného materiálu, což chrání nejen tvoji šíji, ale i planetu.