alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Červené šátky

 
[4]

Červené šátky a šály pro věrné příznivce fotbalu

Patříš mezi věrné fanoušky španělské nebo belgické fotbalové reprezentace? Pak si jistě vybereš z nabídky fotbalových šál, kterou ti přináší adidas. Fotbalové šály mají dlouhou tradici a staly se tak nedílnou součástí výbavy fotbalových fanoušků. Červené šátky a šály jsou vyrobené z pohodlné měkké tkaniny, takže když budeš mít šálu kolem krku, nemusíš se bát, že by byla látka nějak nepříjemná na tvé pokožce. Fotbalové šály jsou také dostatečně dlouhé, aby mohla být omotaná kolem tvého krku a tobě tak nebyla zima ani během dnů, kdy se začne ochlazovat. Šály na sobě mají státní znaky daných zemí a jejich konce jsou doplněné černými třásněmi. Červené šátky a šály adidas jsou rovněž doplněné o žlutou a černou barvu, takže ladí s vlajkami Belgie i Španělska. Ať už se chystáš pověsit si šálu na zeď, omotat si ji kolem krku během chladných dnů a ukázat tak tvou lásku pro tvůj oblíbený fotbalový tým celému světu, nebo si ji vzít na zápas, jistě si vybereš. 

Fotbalové červené šály ukážou tvou lásku a vášeň pro fotbal

Červené šály adidas jsou doplňkem, který by neměl chybět v šatní skříni žádného fotbalového nadšence a fanouška. Díky barevnému řešení šál vynikneš v davu a každému bude jasné, kterou fotbalovou reprezentaci podporuješ nejvíce. Červené šály perfektně ladí se zemí, kterou podporuješ. Díky pohodlné měkké tkanině, která je příjemná na dotek, tě fotbalové šály adidas zahřejí i během dnů, kdy počasí není zrovna nejlepší a teploty nejsou zrovna příznivé. Ať už si tedy červené šály vybereš pro každodenní nošení nebo jimi budeš mávat na stadionu při podpoře tvého oblíbeného reprezentačního týmu, zůstaneš po celou dobu v teple a pohodlí. Vyber si z nabídky šálu, která ti pomůže ukázat tvou lásku a vášeň pro fotbal a vžij se do hry s těmi správnými doplňky.