alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Retro sluneční brýle

 
[50]
1 / 2
Strana:z 2

Retro sluneční brýle – praktická nezbytnost do každého ročního období

Ať už je za okny léto v plném proudu nebo se jen sluneční paprsky odráží od sněhové pokrývky, vyplatí se mít po ruce retro sluneční brýle. Právě ty totiž tvé oči ochrání před škodlivým slunečním zářením a poskytnou ti potřebné pohodlí při běhání, jízdě na kole nebo třeba na sjezdovce. Proti silnému letnímu slunci tě nejlépe ochrání černě zbarvená skla čoček. V případě zimních sportů jsou poté sázkou na jistotu skla v červené, oranžové nebo hnědé barvě. A sluneční brýle s modrými skly oceníš třeba v případě, že se věnuješ hraní tenisu. Právě modré čočky totiž perfektně zdůrazní kontrast žlutého tenisového míčku. Šedé čočky se hodí celoročně pro nejrůznější příležitosti, jelikož nijak neovlivňují kontrast ani nezkreslují barvy. 

Vintage sluneční brýle tě vrátí o několik let do minulosti

Sluneční brýle se vyrábí v mnoha designech, aby si na své přišel opravdu každý. Takzvané retro sluneční brýle jsou přitom inspirované módou minulého století. Velké oblibě se těší například pilotky s kulatými skly. Jednotlivé vintage sluneční brýle adidas jsou navrhovány tak, aby za všech okolností maximálně podpořily tvůj výkon. Z tohoto důvodu jsou zhotoveny z odolných a zároveň lehkých materiálů, a ty je proto na svém obličeji prakticky neucítíš. U některých modelů zároveň oceníš speciální ventilační systém, který zabrání zamlžování čoček, proto si je nebudeš muset při sportování neustále otírat. Užitečné jsou také pružné obruby, které se dokonale přizpůsobí tvaru tvého obličeje a protiskluzové stranice, díky kterým ti vintage sluneční brýle nebudou padat ani při dynamickém pohybu. 

Vyber si tvar, který bude slušet tvému obličeji

V nabídce adidas najdeš retro sluneční brýle v nejrůznějších tvarech. Snadno si proto můžeš vybrat takové, které budou nejvíce vyhovovat křivkám tvého obličeje. Zatímco oválnému obličeji sluší prakticky jakékoliv brýle, hranatá tvář si zaslouží spíše oválné obruby. Kulatý obličej naopak bude nejlépe vypadat v hranatých brýlích. Tak se pusť do výběru a nenech se při sportu ničím omezovat.