alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Stan Smith

 
[143]
1 / 3
Strana:z 3

Nyní v udržitelnější verzi

Od roku 1973 jsou pořád skoro stejné. Teď už ale tenisky Stan Smith potřebují změnu. Nikoliv změnu stylu nebo pohodlí. Ale toho, jak se vyrábějí. Je čas, aby se tyto klasiky vydaly ekologičtější cestou. Jen tak mohou dosáhnout skutečné nadčasovosti. Nové Stan Smith si zachovaly svůj původní design, ale teď mají svršek z recyklovaného materiálu PRIMEGREEN. Ikonické tenisky adidas tímto nastavily nový standard udržitelné výroby a designu obuvi. Stylové produkty z udržitelných materiálů jsou budoucnost.

Jsou součástí našeho boje s plastovým odpadem. Zavázali jsme se do roku 2024 vyrábět pouze z recyklovaného polyesteru. Každý krok vstříc lepší a ekologičtější budoucnosti stojí za to. Proto uvádíme naše legendární kousky v udržitelnějších verzích.

Nová kolekce Stan Smith se kromě klasické verze pyšní variantami s oblíbenými postavami ze světa Disney, Pixar, Marvel a Star Wars. Každý z těchto hrdinů má svůj pár – Kermit, Groot, Yoda, WALL-E, Rex a Hulk. Stačí si vybrat! Je nejvyšší čas vydat se cestou udržitelnosti. Tyto stylové tenisky ti ukáží správný směr.