alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Kožené tenisky

 
[800]

Nech kožené tenisky podpořit tvou image i sportovní výkony

Hledáš perfektní směs elegance a sportovního potenciálu ve světě bot? Tvé pozornosti nesmí uniknout adidas kožené tenisky. Mají za sebou dlouhou historii pilování technologií k dokonalosti, díky čemuž mohou nabídnout bezkonkurenční pohodlí každému, kdo si o něj řekne. Žádná skromnost není třeba, tenisky z kůže si zamiluješ nejen pro kvalitní materiál. Určitě tě bude bavit i gumová podešev a třeba najdeš zalíbení i v tkaničkách. Kožené tenisky adidas jsou hlavně o touze jít dál a nehledat žádné výmluvy. Víš moc dobře, že kdo hledá způsoby, vždy uspěje. Kožené tenisky ti budou oporou na pracovní schůzce, drinku s přáteli a podrží i na procházce se psem nebo ranním běhu.

Kvalitu adidas kožených tenisek ničím nenahradíš

Kvalitní kůže přece jen nabízí tvým nohou mnohem víc než levnější a méně ekologické materiály. Tvé chodidlo si v kožené obuvi navíc rozhodně více oddechne. Pocit ještě umocní přirozená prodyšnost nebo přizpůsobivost. Rozluč se jednou pro vždy s nepohodlnými teniskami, ve kterých se ti paří noha i při jarních teplotách. Vyběhni si sebevědomě v pohodlí kožených tenisek adidas. Pomohou ti k lepšímu výkonu, udrží tě v suchu a vydrží mnohé. Tenisky z kůže se stanou nejoblíbenějším párem bot, které ve svém botníku najdeš. Každé ráno bude volba jasná. Není potřeba plýtvat čas, je potřeba posouvat se kupředu.

Historie, styl i odvaha v jednom páru bot

Kožené tenisky adidas můžeš vybírat podle aspektů, které jsou ti nejbližší. Nabídka je bohatá a kromě modelů oslavujících historii obuvní jednotky adidas, najdeš také velmi odvážné moderní designy. Zaměř se na využití - běžecké tenisky ti pomohou technologiemi k vyšším výkonům, volnočasové zase tvému chodidlu dají odpočinout. V každém případě se můžeš těšit na ikonické 3-Stripes doplněné o minimalistická loga adidas. To vše proto, aby i ostatní věděli, že jsi čelem legendární sportovní komunity. Připrav se lámat limity, připrav se na pohodlí a maximální přizpůsobivost kožených tenisek adidas.