alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Šedé tenisky

 
[180]
1 / 4
Strana:z 4

Šedé tenisky adidas jsou praktickým parťákem při pohybu

Ani bílá, ani černá. Šedá barva je velmi oblíbená a především neutrální, takže pořízením nových tenisek v šedém odstínu rozhodně nic nezkazíte. Naopak uvidíte, že tato barva má jen samá pozitiva a hodí se k vašemu oblíbenému outfitu.

Šedé adidas tenisky – kvalita nade vše

Když se řekne sportovní obuv, na prvním místě by měla být především kvalita. Kvalita materiálu, ze kterého jsou šedé adidas tenisky vyrobeny je taková, aby při jakémkoli pohybu dokázaly především tlumit nárazy a zároveň dobře seděly na noze. Toho si je adidas jako výrobce sportovního oblečení a obuvi vědom, a proto všechny části nejen šedých tenisek vyrábí z prvotřídních materiálů. Gumová podešev musí být dostatečně měkká a pružná, zatímco kožený nebo semišový svršek se musí dokázat přizpůsobit tvaru vaší nohy a dobře ji ochránit. Vedle materiálů hrají důležitou roli také technologie, což se projevuje u obuvi, která je určena pro specifické použití. Jiná očekávání a potřeby mají například běžci, jiná zase fotbalisté nebo milovníci fitness. Obuv každého sportovce musí dokázat podpořit jeho výkon a pomoci mu zvítězit. U běžeckých tenisek například adidas využívá aktivní odlehčení a speciální, počítačem vytvořený vzorek podešve. Klíčový pro pohodlný došlap je i výběr materiálu pro stélku.

Šedé tenisky adidas nejsou pro šedé myšky

Možná si říkáte, že šedá je nudná barva. Ale není tomu tak a adidas k ní přistupuje velmi inovativně. Šedé tenisky adidas jsou totiž ozvláštněny barevnými prvky tak, aby byly trendy a šik. Obuví určenou nejen na sport, ale i na volný čas. Díky těmto barevným prvkům boty na vaší noze dokonale vyniknou. Ukažte tedy, že chcete i při sportování zahnat nudu a šeď. Díky zábavnému oděvu a obuvi bude pro vás běh, tenis, posilovna i kolektivní sporty dokonalou relaxací a radostí. A navíc, na šedých botách se krásně ztratí jakékoli ušpinění z pohybu v přírodě. Proto šedé tenisky adidas doporučujeme zejména pro dětské sportovce, ale i pro ty dospělé, kteří mají rádi pohyb ve volném terénu mimo asfaltové stezky. Pro tenisky je šedá barva nejlepší volbou.