alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Přeskočit na hlavní obsah
adidas

Bílé teplákové soupravy

 
[39]

Bílé teplákové soupravy adidas zaujmou originálním obrázkem

I když je bílá barva pro sport možná trošku nepraktická a lehce se ušpiní, mají oblečení bílé barvy v oblibě především děti. Líbí se jim totiž, že na bílém podkladu můžou mít svého oblíbeného pohádkového hrdinu v nadživotní velikosti s sebou na tréninku. Dokonale potom působí teplákové soupravy s bílým tričkem, které skvěle padnou všem generacím.

Bílé tepláky adidas jsou na sport i volný čas

Bílé teplákové soupravy a bílé tepláky adidas můžete vzít na trénink nebo i jako volnočasové oblečení na výlet nebo procházku. Riziko ušpinění je tu samozřejmě velké, ale s tím musíte počítat. Pokud se například věnujete tenisu nebo fotbalu, víte dobře, že u těchto her musíte dobře vypadat a bílá barva je zde skutečně na místě. Bílé oblečení adidas se vyznačuje vysokou kvalitou materiálů a precizním zpracováním. Proto máte jistotu, že kupujete skutečnou kvalitu, která vydrží opakované a časté praní, aniž by oblečení změnilo svůj tvar, velikost nebo barvu.

Bílé teplákové soupravy potěší zejména děti

Ve svém sortimentu se adidas dlouhodobě zaměřuje i na nejmenší sportovce. Dokonale proto budou vypadat i vaše děti v bílých teplákových soupravách, které jsou designově sladěny do posledního detailu. V barvě šortek je na bílém tričku natisknuto logo adidas. Nebo se z bílého trika na děti směje jejich oblíbená kreslená postavička. To jsou přesně ty důvody, proč je třeba bílým teplákovým soupravám adidas věnovat zvýšenou pozornost. Nebojte se bílé barvy, bílé oblečení od adidas je i pro vás tou nejlepší volbou. Zdobí je znaky charakteristické pro tohoto výrobce. Tedy výrazné 3-Stripes na bocích nebo na rukávech, výrazné logo nebo Trefoil v různé velikosti a barvě. Na své si ale přijdou i vyznavači minimalismu, protože v nabídce adidas samozřejmě najdeme i takové modely, které jsou ozdobeny velmi nenápadně. Vyberte si i vy bílou teplákovou soupravu, ve které budete zářit.