alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 60 DNÍ
Svět adidas, všechny sporty a styly
adidas

Běžecké boty s hroty

 
[9]

Běžecké boty s hroty, pro ty nejlepší výkony

Hledáš běžecké boty s hroty? U adidas najdeš ty nejlepší. Pomohou ti dosáhnout skvělých výkonů, například při házení oštěpem, skoku do dálky nebo při běhu na kratší i delší vzdálenosti. Maximální stabilita, přilnavost, maximální výkon. Dopřejí ti pocit sucha a pohodlí, můžeš se tak plně soustředit na překonávání rekordů. Běžecké boty s hroty adidas mají lehkou zpevňující konstrukci a vytvořeny byly tak, aby měly co nejlepší přilnavost, a to na různých typech povrchů. Samozřejmostí je šněrování na tkaničky a kvalitní materiály. Některé jsou navíc doplněné o suchý zip. U adidas najdeš spolehlivé boty na běh s hroty, se kterými zvládneš všechno. Vyrobené jsou z lehkých materiálů a mají kvalitní odpružení.

Běžecké boty s hroty – když potřebuješ držet při zemi

Běžecké boty s hroty ti pomohou dosáhnout maximální rychlosti. Využiješ je, pokud jsi běžec na dlouhé vzdálenosti, i pokud jsi zapřísáhlý sprinter. Boty na běh s hroty ti pomohou vystřelit ze startovacího místa maximální rychlostí. Nic tě nebude držet zpátky. V nabídce adidas ale nenajdeš pouze běžecké boty s hroty pro běžce. K dispozici jsou i boty s hroty pro jiné sportovní disciplíny. Například pro takový vrh koulí. I tam se ti bude hodit to, co ti boty s hroty poskytnout – maximální rychlost a maximální sílu. Potěší tě navíc jejich odolná podešev, která obstojí i při extrémních trénincích. To samé platí i pro skokanské disciplíny, jakými jsou trojskok a skok o tyči. I atleti, kteří se věnují těmto sportům, si u adidas vyberou. Kvalitní běžecké boty s hroty adidas ti pomohou překonat svůj osobní rekord! Poskytnou ti maximální stabilitu, pružnost a přilnavost. Dovolí ti dosáhnout dříve nepoznaných výšin. Gravitace, jako by neexistovala! Dej jim šanci a uvidíš sám. Vybrat si samozřejmě můžeš z mnoha různých barev a designů. Boty na běh s hroty tě nezklamou.