alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Skate trička

 
[37]

Hoď na sebe skate trička a začni diktovat styl

Na prkně se počítá styl i vypracovaná technika. Můžeš nám věřit, že ve skateparku budeš s adidas udávat nové trendy Ty. Náš design oblečení skate triček totiž razí svou vlastní cestu, stejně jako jeho fanoušci. Speciální řadu triček pro skejťáky jsme vytvořili ve spolupráci se špičkovými sportovci, kteří jsou na prkně totální závisláci. Na designu triček spolupracoval legendární ilustrátor a bývalý profesionální skateboardista Mark Gonzales, který je známý jako jedna z nejvlivnějších osobností tohoto sportu. Díky tomu vzdáš poctu legendám východního pobřeží USA, ve kterém vznikala v devadesátých letech jedinečná skejťácká kultura. Nepřehlédni ani naši řadu unisex triček, která vypadají stejně skvěle na každém bez ohledu na pohlaví. Kromě vymazleného stylu, ale nemusíš mít strach ani o funkčnost. Měkká a pevná bavlna zaručuje příjemný pocit na těle, ať už se proháníš na rampě nebo odpočíváš s kámarády v parku. Vybrat si můžeš variantu s potiskem nebo jednoduchý jednobarevný design. Ať už si vybereš jakékoliv skate tričko, jedna věc zůstane stejná – je to pořád adidas.

Buď sám sebou ve stylovém a funkčním skate tričku

Pokud jsi skejťák tělem i duší, tak potřebuješ perfektní podmínky k tomu, abys dosáhl svých cílů. Naše skate trička jsme navrhli tak, aby nijak neomezovali dokonalý výkon. Pružný a volný materiál zaručuje, že tě triko nebude nikde omezovat v pohybu nebo zbytečně škrtit. Protože víme, že někteří z vás pilují na prkně své triky celý den, snažili jsme se skejtová trička navrhnout tak, aby účinně odváděla pot a pohlcovala pach. Teprve začínáš a chceš se naučit svůj první trik, třeba nezbytné ollie? Pak potřebuješ oblečení, které ti umožní rychle měnit polohu těla a poskytne ti volný pohyb. Nebo jsi ve svém městě už legenda, která grindovala snad na každém zábradlí ve své čtvrti? adidas ti kromě výjimečného stylu zaručí 100% pohodlí.