alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Boty Ultraboost

 
[152]
1 / 4
Strana:z 4

Boty adidas Ultraboost – moderní ikona pro náročné sportovce

Výjimečná kolekce adidas Ultraboost vznikala tak, že jsme pozorovali způsob chůze a běhu u sportovců i běžných chodců. Chtěli jsme vytvořit boty, které osloví běžce všech věkových kategorií a zaměření. Boty adidas Ultraboost ti padnou jako ponožky, pevné šněrování zajistí dokonalé upevnění nohy a použité materiály poskytnou nevídané pohodlí při každém pohybu. Nyní tu navíc máme model Ultraboost 21, který posouvá všechny tyto vlastnosti na ještě vyšší úroveň a nabízí zatím největší návratnost energie ve své třídě. Vyzkoušej boty, které nejen úžasně vypadají, ale podají i úžasný výkon.

Co se skrývá v botách Ultraboost

Ultraboost ti díky pokročilým technologiím zaručí maximální pohodlí a maximální možnou návratnost vynaložené energie. Na svrchní část boty používáme tkaninu Primeknit, která příjemně obepne nohu. Promyšlená konstrukce nohu zpevní, aniž by omezovala její flexibilitu. Konstrukce paty podporuje přirozený pohyb lidské paty při došlapu. Zároveň také napomáhá optimálnímu rozložení tlaku v botě. Jistý došlap umožňuje stabilizační prvek Torsion System. Unikátní mezipodešev s technologií Boost je schopna při běhu vrátit zpět víc energie než předtím. Možná tě dostane uhrančivý design, ale díky jejich funkčnosti tě v tréninku nic nezastaví.

Ultraboost 21 jsou celé o energii

Při navrhování nové verze bot adidas Ultraboost bylo naším cílem dostat návratnost energie při pohybu na ještě vyšší úroveň. Ultraboost 21 mají o 6 % větší jednotku Boost, která doslova exploduje energií při každém kroku. Stabilitu po došlapu podporuje přepracovaný Torsion System – nyní adidas LEP. Nový svršek Primeknit+ je vyroben z našeho vysoce funkčního recyklovaného materiálu Primeblue a přináší oporu, kterou při ovládání takového množství energie potřebuješ. Pokud se rozhodneš pro tyto boty, zapomeň na jakékoli zábrany a neboj se poznat jejich skutečnou sílu, která tkví v mimořádných schopnostech. Připrav se na to, že boty adidas Ultraboost překonají všechna tvá očekávání.