alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 100 DNÍ

Boty Ultraboost

 
[155]

ULTRABOOST 20

Ultraboost 20 přichází s revolučním svrškem Primeknit. Pomocí technologie Tailored Fibre Placement (TFP), která spočívá v přesném a cíleném umístění vláken, vytváříme vysoce funkční lehký svršek. Precizním umístěním vláken dosahujeme zpevnění přesně v těch místech, kde je to nejvíc potřeba.
1 / 4
Strana:z 4

Boty Ultraboost - moderní ikona pro náročné sportovce

Výjimečná kolekce adidas Ultraboost vznikala tak, že jsme pozorovali způsob chůze a běhu u sportovců i běžných chodců. Responzivní odpružení a flexibilní podešev jsou výsledkem pečlivého výzkumu a vývoje. Chtěli jsme vytvořit boty, které osloví muže všech věkových kategorií a profesního zaměření. Hranice mezi běžeckou a běžnou botou je v dnešní době tak tenká, že je důležité vytvořit obuv, která v sobě bude spojovat vlastnosti obou kategorií. Boty adidas Ultraboost ti padnou jako ponožky, pevné šněrování zajistí dokonalé upevnění nohy a všité části ze speciálních vláken poskytnou nevídané pohodlí při každém pohybu. Vyzkoušej boty, které nejen úžasně vypadají, ale podají i úžasný výkon. 

Pokročilé technologie v botách Ultraboost

Ultraboost ti díky pokročilým technologiím zaručí maximální pohodlí a lepší návratnost vynaložené energie, než jsi byl dosud zvyklý. V přiléhavé střední části boty jsme použili technologii motion weave, díky níž bota nabízí ten nejlepší možný poměr zpevnění nohy a její flexibility. Konstrukce paty podporuje přirozený pohyb lidské paty při došlapu. Zároveň také napomáhá optimálnímu rozložení tlaku v botě. Unikátní mezipodešev s technologií Boost je schopna při běhu vrátit zpět až o 20 % energie víc než předtím. Možná tě dostane uhrančivý design, ale díky jejich funkčnosti tě v tréninku nic nezastaví. A ty budeš mít po celou dobu pocit jistoty, bezpečí, stability a rovnováhy. 

Vylepšená mezipodešev Boost

Při navrhování nové verze Ultraboost jsme se zaměřili na maximální efektivitu, abychom dosáhli co nejvyšší úrovně návratnosti energie při pohybu. A dostali jsme se až na 20 %! Boty Ultraboost se mohou pochlubit také novou konstrukcí paty – spolu s odpružením Boost zpevní nohu právě v místech, kde je to nejdůležitější. Pokud se rozhodneš pro tyto boty, zapomeň na jakékoli zábrany a neboj se poznat jejich skutečnou sílu, která tkví v mimořádných schopnostech. Vezmi je na dlouhou túru nebo je otestuj při běhu v lese. Je to na tobě. Ale připrav se na to, že boty adidas Ultraboost překonají všechna očekávání.