alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Ultraboost

 
[32]
Probuď k životu tisíce energetických kapslí v revolučních botách adidas ultra boost s aktivním odpružením a užívej si pocit lehkosti při běhu. Vyber si z nabídky adidas ty pravé boty pro tebe.

Vyber si revoluční běžecké boty adidas ultraboost s aktivním odpružením

Běžecké boty adidas ultra boost změní tvůj pohled na to, co je to dokonalé pohodlí, opravdová rychlost a pořádné odpružení. Při každém došlapu, kdy se boty dotknou země, se uvolní energie, která se předtím uložila do aktivní pěny v podešvi této revoluční obuvi.  Běžecké boty adidas ultraboost totiž obsahují tisíce energetických kapslí. Díky této unikátní technologii budeš při běhu zažívat pocit lehkosti.

Vyzkoušej si technologii ultraboost vyvíjenou odborníky adidas

Obuv adidas ultraboost se poprvé objevila na trhu v roce 2015 a od té doby se ještě víc zdokonalila. Výsledkem je dokonalá harmonie hmotnosti, pohodlí a síly aktivního odpružení V nabídce najdeš i modely, které obsahují ještě víc kapslí Boost, které každým tvým krokem uvolní nashromážděnou energii. Neboj se vydat za sportovními výkony i v horším počasí. Najdi modely, které tě udrží v suchu a teple a díky vodoodpudivé povrchové úpravě tě chrání před mírným sněhem a deštěm.

Obuj si běžecké boty adidas ultraboost i do města

I když jsou boty vyvinuté pro hladký běh, rychle se staly součástí běžného života, a ty tak s nimi můžeš kdykoliv vyrazit do ulic města, za zábavou nebo na výlety do přírody. Podívej se, jaké vzory a barvy ti nabízíme. Snadno si vybereš ten svůj. Prozkoumej moderní barevné kombinace a odstíny, které budou bavit tebe i okolí. V nabídce běžeckých bot adidas ultraboost najdeš také množství materiálů. Samozřejmostí jsou už kousky vyrobené z funkčních recyklovaných materiálů, které podtrhují směr adidas ke skoncování s plastovým odpadem. Už žádný nový polyester. Teď už jen stačí udělat první krok.