alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Dámské čelenky

 
[15]
Volejbal černá Čelenka COLD.RDY Running TrainingVolejbal černá Čelenka COLD.RDY Running Training

Čelenka COLD.RDY Running Training

Volejbal

Široká nabídka adidas v sekci dámské čelenky 

Dámské čelenky a kšilty patří neodmyslitelně k mnoha sportovním aktivitám nebo jako doplněk pro jakýkoliv letní a slunečný den. Čelenky dokáží ideálně chránit proti stále silnějšímu sluníčku, což je zejména během sportu velmi důležité. V dobách, kdy je člověk na přímém záření i několik hodin. Zatímco čelenky dokonale chrání proti vniknutí potu do očí, kšiltovky brání oslnění od sluníčka. To se může zdát jako maličkost, má však přímý dopad na sportovní výkony, ať již hrajete jen tak nebo profesionálně. Vybrat si kvalitní čelenku nebo kšiltovku pro své sportování proto nepodceňujte. Katalog adidas vám poskytuje široký výběr mnoha možností. 

Dámské čelenky adidas, které vás podpoří 

Během sportovních aktivit potřebujete mít nejen dobrou kondici, potřebujete také doplňky, které vás nadmíru podpoří. Zejména během náročných tréninků v teplém počasí jsou dobré čelenky a kšiltovky nad zlato. univerzální čelenky adidas umožní skvělé pohodlí a hlavně soustředění během celého tréninku nebo zápasu. Čelenky jsou vyráběny z různých materiálů ze kterých je možné jednoduše vybírat. Příkladem je směs savého materiálu, který dokonale chrání před potem způsobeným teplým počasím nebo intenzivní fyzickou aktivitou. Dostupné jsou také měkké materiály, které naopak dodávají extra pohodlí, čelenka vám tak nebude překážet a během aktivity na ni jednoduše zapomenete, zatímco vás dámské čelenky zcela podpoří. 

Mnohé styly pro dámské čelenky 

V katalogu adidas můžete najít celou řadu stylů, které doplní váš outfit. Ideální jsou například pro tenis během kterého je sportovní oblečení a styl nedílnou součástí hry. Kromě stylu je však důležitá funkčnost a tu vám adidas čelenky a kšiltovky vždy poskytnout. Dodávané jsou v různých barevných provedeních, ze kterých můžete vybírat. K dispozici je klasická bílá, jejíž design je doplněný o tradiční vzhled značky adidas, tedy 3-Stripes nebo Trefoil, kterými můžete ukázat svůj styl a odhodlání. Nabízí se však také barevné kombinace, se kterými můžete kdykoliv zazářit a díky kterým vás nikdo nepřehlédne.