alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Přeskočit na hlavní obsah
adidas

Dámské dresy

 
[145]
Venkovní dres Real Madrid 22/23 Authentic
Dres The Short Sleeve Cycling
Venkovní dres Arsenal 22/23 Authentic
Venkovní dres Arsenal 22/23
Domácí dres Arsenal 22/23 Goalkeeper
Dres The Short Sleeve Cycling
Domácí dres Arsenal 22/23
Domácí dres Manchester United 22/23
Venkovní dres Manchester United 22/23
TM TIRO JSY IN
DÁMSKÝ DRES Y-3 REAL MADRID 120TH ANNIVERSARY
Top The Sleeveless Cycling
Top The Sleeveless Cycling
Domácí dres Real Madrid 22/23 Goalkeeper
Top The Sleeveless Cycling
Venkovní dres 1. FC Union Berlin 22/23
Třetí dres Celtic FC 22/23
FCN 3 JSY
Venkovní dres Real Madrid 22/23
Dres The Parley Short Sleeve Cycling
Dres Condivo 22 Match Day
Dres Tiro Pride Gender-Neutral
Dres Long Sleeve Polo (unisex)
Domácí dres All Blacks Rugby Replica
Dres The Short Sleeve Cycling
Venkovní dres Juventus 22/23
Tričko Five Ten Cropped Graphic
TM TIRO JSY W
FCN H JSY
Tričko Sweden Travel
Tričko Five Ten Cropped Graphic
Venkovní dres FC Bayern 22/23
Dres Entrada 22
Dres Tiro Essentials
Dres Condivo 22
Dres Tiro
Dres Condivo 22 Match Day
Tričko Five Ten Cropped Graphic
Čtvrtý dres Juventus 22/23
Dres Entrada 22
Domácí dres Juventus 22/23
Tričko Five Ten Bike TrailX
Dres Manchester United Peter Saville Long Sleeve
1 / 4
Strana:z 4

Dámské dresy na všechen sport

Všechny dresy, které se hodí do kategorie dámských dresů, jsme posbíraly na toto jedno místo, kde si je můžeš krásně prohlédnout nehledě na sport, či velikost a vybrat si ten, který budeš s radostí nosit. Ať už se věnuješ jakémukoli sportu, pak k mnoha z nich zde potřebný dres určitě najdeš. Máme tu krásné dámské dresy se zipem, límečkem, bez zipu, s delším rukávem, bez rukávu, vhodné jak pro tebe, tak i pro tvojí drahou polovičkou i vhodné na fandění na tribunu. Různé barvy a různé designy na sebe nenechají dlouho čekat, pokud se vrhneš do nabídky a omrkneš jak fotbalové, tak i cyklistické a další dresy dle svého uvážení.

Dámské dresy: Tak hebké až ke spánku

Mnoho dresů jsou unisex díky svému promyšlenému tvaru šití, lemování a designu. Přeci jen to známe, jak často si krademe svým partnerům navzájem trička a užíváme si její či jeho triko po několik dní. To právě díky tomu, že je tam ušité, pohodlné, dostatečně velké a příjemné i na spaní. Ano, v našem dresu můžeš i spát, jak je příjemný na omak. Ale samozřejmě je vyrobeno tak, aby podpořilo tebe jako věrného fanoušky či sportovce na hřišti a při oblíbené činnosti. O tom žádná. Jen kdyby tě napadlo v něm grilovat nebo spát, tak ti jen oznamujeme, potichu ale jistě, že se v něm vyspíš dorůžova.

Doma i venku s exkluzivními znaky

Vyber si sport a vyber si klub, dej dvě a dvě dohromady a máš doma dres. Takhle jednoduché to je. Protože my garantujeme, že všechny jsou stejně kvalitní, funkční a designově promyšlené. U cyklistických dámských dresů, či dalších sportů, kde je naopak příjemnější trocha komprese, najdeš pochopitelně dresy spíše přilnavějšími k tělu. K aktivním sportům, kde máš obvykle v prioritě perfektní větrání až vánek si libuješ ve volnosti, a proto tu jsou dámské dresy či unisex, které na tobě budou doslova vlát. Domácí i venkovní dresy si nos, jak chceš a kdy chceš, jelikož jej budeš nosit ty, a ne někdo jiný. A proto je potřeba, aby ses v něm cítila nejlépe ty. A proto také vybírej ten, který se ti nejvíce líbí, aby ti zvyšoval motivaci, výkon, či jednoduše zlepšoval náladu.